Wpis z mikrobloga

Pewnie #niepopularnaopinia / #malopopularnaopinia ale nie rozumiem ludzi którzy jadą na #emigracja bez znajomości języka, bez zapewnionego miejsca do życia w ludzkich warunkach i do tego przez agencję. Zmiana #!$%@? na #!$%@? z palemkami w tle, super okazja bulwo.
Żeby nie było mówię to z doświadczenia i bazując na własnych błędach, wyjazd na "hura" i "wyjdzie w praniu" to proszenie się o zniszczoną psychę.
L3gion - Pewnie #niepopularnaopinia / #malopopularnaopinia ale nie rozumiem ludzi któ...

źródło: what

Pobierz
  • 7
@L3gion: Ojciec znajomej tak jeździł - po paru latach nauczył się języka, ogarnął i już jeździ sam i sobie wszystko sam organizuje. Pewnie wcześniej było mu ciężko, ale zarobił na tyle że utrzymał rodzinę, z czym miał problem pracując w Polsce.
@L3gion: Gdzie ja napisalem, ze X lat pod górkę? Poza tym jak rozumiem w Polsce jest z górki w takim razie i wszystko idzie osiągnąć w mgnieniu oka, wystarczy pstryknąć palcami??? Jeśli chce się do czegoś dojść to wszedzie trzeba #!$%@?, a ja z własnego doświadczenia uwazam ze lepiej, latwiej i przyjemniej jest #!$%@? poza granicami Polski. Dużo więcej osiągnąłem na obczyznie w ciągu kilku lat, niz w Polsce w ciągu