Wpis z mikrobloga

Czemu w #debica i okolice #pilzno np jest tyle drogich aut..?
Jestem tam przejazdem i w ciągu roku widzę więcej sportowych bryk niż gdziekolwiek indziej w PL XD
Upatrzyłem kilka razy Rolls Royce Culinan i Ghost, Ferrari 488 California,Portofino,F12 berlinetta,Mercedes AMG GT,Audi R8, Porsche Tycan,Panamera, Cayenne i jakieś torowe 911.... Chyba tyle ale serio non stop coś ciekawego mijam XD
Powodzi się tam na rejonach albo jest jakiś kolekcjoner XD
Może właściciel Olimpu albo Omegi Pilzno? Ale czy by tak jedna osoba często jeździła...XD

Do tego dziś przejazdem w #mielec Porsche Tycan Turbo XD mieleckie blachy.... Powodzi się na Podkarpaciu.

#przegryw #rzeszow #podkarpacie #samochody #motoryzacja
L.....n - Czemu w #debica i okolice #pilzno np jest tyle drogich aut..?
Jestem tam pr...

źródło: temp_file.png6834529955694934396

Pobierz
  • 19
@LonNon: Właściciele Dębickich firm sobie kupują na odliczenie podatku nie tylko dużych firm, średnich też. Chyba taki sposób na życie "dębickiej bohemy", RDD Lakiernia Proszkowa właściciel Rafał Kusibab co chwile sobie kupuje cos nowego zobacz jego Instagram jak się lansuje. Z olimpu tez ma instagrama niestety zapomniałem nazwy pozatym oni jeżdżą w wyścigach ich team olimp racing.
@LonNon: Chyba 88 on jest sam do tego doszedł chyba wcześniej w Anglii robił ale nie jestem pewien takie plotki :). Strasznie jest smutny na twarzy na tych zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yoga: ja z tą jego dziewczyną chodziłem na niemiecki do Germanitasu xD wychodzę z zajęć a spod szkoły odbiera ją ten koleś Ferrari xD miałem lekkie zdziwko, ale było widać od razu że jest taką hmm, typową blondi.
@LonNon: Dębica to stare miasto przemysłowe, wszędzie dostaniesz minimalną żeby prezes sobie furę kupił xD Mają tam Opony Dębica, lakiernie, farby, głównie przemysł chemiczny jak kojarze.

Tam poważnie, albo zakładasz działalność i dołączasz do lokalnych Januszy albo wyjeżdżasz. Więc drugi gatunek ludzi to ci którzy w 2004 wyjechali jak najdalej a teraz wracają żeby się polansować ; p

Dlaczego tak jest? XD Dużo na codzień widzisz?


@LonNon:
Rzeszów to już