Wpis z mikrobloga

#truelove #trueloveplayer

nadrabiam odcinki ( jestem w trakcie drugiego)

Ta co weszła w czerwonej sukience ( chyba Kamila) bardzo atrakcyjna i zgrabniutka, ale powinna sobie przed wejściem jakieś kolumbijskie zioło z przydrożnego rowu zajarać bo spięta i sztywna okrutnie. Traci przez to i może dlatego nikt jej nie wybrał.

Marcin ma bardzo ładne, równe i śnieżnobiałe zęby ( no chyba, że to licówki) ale rzuciły mi się w oczy jako pierwsze. Pary z Sarą to on raczej na dłużej nie stworzy, już pierwsza ich rozmowa o życiu pokazała jak rozbieżne są ich priorytety.

.... i info dla wszystkich, którzy zamierzają oglądać na Playerze: pierwsze 4 - 4,5 minuty to same powtórki i można śmiało przewinąć.
  • 2
  • Odpowiedz
@Rosalinea tak nowa Karina bardzo spięta, mega śliczna jest, ta urocza szpara między zębami ♡ nie wiem co oni widza w tej Julce, są różne gusta, ale na parowanie ubrała się jak na wiejską dyskotekę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aurelia2021: szczerze to nie zwróciłam uwagi na ich stroje, bardziej na pierwsze rozmowy między uczestnikami i ona była nienaturalnie spięta i lekko nadęta, brakło mi w niej choć odrobiny spontaniczności, ale nie chcę póki co przesądzać, może zwykły stres ją sparaliżował. Zobaczymy jak się rozkręci, może się okazać, ze pierwsze wrażenie jest bardzo mylące
  • Odpowiedz