Wpis z mikrobloga

  • 1
@KarmelkowyZubr: No, niby zasady przyznawania są normalne i logiczne, ale może coś takiego powinno być tylko za indywidualne występy, bo tutaj dziewczyny dostały praktycznie za nic.. Powinny połowę oddawać Żyle, a jeszcze z 40% Kamilowi.

No i nie miałbym nic przeciwko gdyby ta kasa posłużyła ich rozwojowi i za 2 lata już byłyby lepszymi zawodniczkami, ale na podstawie tych artykułów to one się cofają w rozwoju, więc po co to?
  • Odpowiedz
  • 0
@Lipathor: To mówisz, że nie wszystkie są księżniczkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam nie znam dziewczyn kompletnie, o skokach kobiet słyszę w zasadzie tylko podczas miksta na dużej imprezie właśnie.
  • Odpowiedz
@sk131: nie wiem, ale wiem, że Cieślar na skoczni złamała kręgosłup ale wróciła nie tylko do zdrowia ale i do skakania. Widać więc, że ma charakter i chęć do pracy. Życzyć możnaby tylko sobie, żeby do tego dołożyła dobrą formę w przyszłości i dobre zdrowie. Z kolei Rajda skakała całkiem nieźle, miała nawet 6 miejsce w zawodach PŚ ale upadła podczas MŚ i od tamtej pory skacze jak paralityczka i tu
  • Odpowiedz
  • 2
@Lipathor: Rzeczywiście, szacunek za powrót po czymś takim, oby jej się udało w takim razie. Wszedłem na skijumping właśnie i widzę, że Rajda na treningach na dużej skoczni kręciła się koło 30 miejsca, może uda się wejść do drugiej serii w konkursie.

Ogólnie skoro mamy tylko 41 zawodniczek w kraju to pewnie nie ma co oczekiwać cudów, ale skoro już Małysz publicznie przyznał się do błędu w sprawie trenera, to może
  • Odpowiedz