Wpis z mikrobloga

Widziałem dzisiaj wpisy na głównej odnośnie poznawania nowych ludzi, zdradzę wam tutaj mój patent który działa i został sprawdzony przeze mnie.

To co tutaj napisze to moje osobiste doświadczenia, za młodu większość moich znajomych i przyjaciół poznawałem naturalnie przez znajomych znajomych, itd...

ALE, jest jedno ALE

aktualnie mając 34 lata, przez ostatnie 6-8 lat od momentu rozpadu mojej ekipy (jedni znajomi wyjechali do pracy, inny odeszli do kobiet, ktoś tam siedzi itd...) poznaje ludzi w zupełnie inny sposób.

JAK??

Około 6-8 lat temu kupiłem sobie motor, ścigacza na którym ostro zapier****, w końcu ode chciało mi się jeździć samemu, a z moich znajomych w moim wieku jako jedyny miałem motor.

UWAGA, dodałem się do grupki na facebooku i tam zgadałem się z ludźmi na wspólne #!$%@?, w ten oto magiczny sposób poznałem x-xx osób z którymi często trzymam się do dziś, z którymi latam i latałem na wspólne balety. Poznając te osoby, zacząłem poznawać także ich grupy znajomych, w ten sposób poznałem całą masę ludzi OD ZERA, mając jedynie odrobine social skilla. Kosztowało mnie to jakieś 7 koła PLN motor i kask , nic więcej bo jeździłem bez prawka( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drugi temat jest podobny, tzn. zamiast motoru zacząłem się strzelać z broni ASG, zacząłem jeździć na strzelanki i także poznawać dużo osób. Tu dodam, że Ci ludzie byli trochę bardziej spokojni pomimo, że lubili dużo wypić, także z wieloma poznanymi w ten sposób osobami trzymam się do dziś. Kosztowało mnie to plus minus 2500PLN

Powiem wam tak, wspólne zainteresowania zrzeszają ludzi, trzeba oczywiście wiedzieć jakie. Te dwa wymienione przeze mnie są sprawdzone w 100%, dziś zrezygnowałem już całkowicie z motoru, ale dalej chodzę na strzelanki ASG często po całej Polsce i na bieżąco poznaje nowych ludzi, wystarczy trochę sociall skilla i można poznać nowe osoby.

Oczywiście trzeba budować z tymi ludźmi jakąś relacje, a do tego wystarczy odrobina sociall skilla w zależności od typu człowieka. Ja jestem kontaktowy to nie miałem większych problemów z poznawaniem nowych osób i budowania z nimi relacji.

To jest moja rada dla kogoś kto chce poznawać nowych ludzi od zera, mi się w ten sposób to udało. Oczywiście możecie znaleźć także inne grupy wspólnych zainteresowań. Niektóre zainteresowania reprezentują specyficznych ludzi, np. miłośnicy aut klasycznych to będą raczej starsi Panowie niechętni na imprezowanie, ale już z doświadczenia wiem, że grupy motocyklowe to często ludzie w wieku 25-40 którzy lubią pochlać i się pobawić.

Pozdrawiam

#blackpill #redpill #normictwo #przegryw #poznawanieludzi #noweosoby #rozwojosobistyznormikami
  • 5
@wuadek: Nie chodziłem na pielgrzymki, ale wydaje mi się, że to raczej grupa dla BARDZO specyficznych ludzi, szczególnie w młodym wieku. Wydatek na motor czy karabinek Asg to mały wydatek nawet dla kogoś kto robi za minimalną, oczywiście trzeba zainteresować się tematem.

UWAGA Wymienione zainteresowania nie są sposobami na poznawanie szarych myszek, tylko nowych znajomych/przyjaciół głównie płci męskiej. Kobiety poznaje się w inny sposób, pozdrawiam
ludźmi na wspólne #!$%@?

zamiast motoru zacząłem się strzelać z broni ASG, zacząłem jeździć na strzelanki i także poznawać dużo osób


@Noc-Kruka: dynamiczny op nigdy nie zrozumie przegrywa. Nie każdy będzie taki dynamiczny
@DFWAFDS: Możliwe, dodam tylko, że poznawałem często ludzi mniej dynamicznych. Na prawdę różnych ludzi, mało mównych, otyłych, obleśnych, żonatych, małolatów, także ludzi których wyobrażam sobie jako potencjalny przegryw na tagu. Z doświadczenia powiem, że moim zdaniem wystarczy na prawdę odrobina social skilla, aby poznawać ludzi przez wymienione zainteresowania, szczególnie na strzelankach. Moim zdaniem nie trzeba być dynamicznym, ale należy posiadać trochę podstawowego social skilla do budowania relacji/znajomosci

Pozdrawiam