Wpis z mikrobloga

Prawie 15 lat na #!$%@? portalu ze śmiesznymi pieskami. Siedziałem głównie cicho ale długo, bo mi działała czarna lista. Teraz treści jest mało, są gówniane i to do kwadratu bo średnio co drugi wpis i co czwarte znalezisko jest z czarnej listy. Już nie chodzi o ~magicala(bo nadal się nie wyświetla, odpukać) ale cała reszta treści przez które muszę przebrnąć. Przykładowo: koszykówka, piłka taka, sraka - nie lubię sportów drużynowych a banda baranów taguje wisła, polonia, jagielonia, nba ale nie piłka... Ja i tak nie żyłem nigdy wykopem więc i tak, nie odczułem tych zmian tak szybko jak inni. Przynajmniej na trzeźwo, zawsze miałem dystans do treści z internetów. Skipowałem, przewijałem, blacklistowałem i jakoś się żyło ale mówię dość.
Każdy ma swoje granice. Po takim czasie ciężko ale to dla mojego dobra. Przestanę się #!$%@?ć na dzień dobry przy porannej kawie. Konta nie usuwam. Niech sobie będzie ale chcę żeby wszyscy wiedzieli, że kolejny użytkownik(mało znany ale) "prawie od początku" ma was w dupie. A ty biauku #!$%@?, niech ci to wszystko padnie na łeb i komornik zajmie. Tym się różni człowiek o podludzia białka, że może spojrzeć w lustro. Nie ważne do czego baran doszedł, ważne że to #!$%@?ł koncertowo a udało mu się dzięki temu że ludzie działają tak a nie inaczej i potrzebowali takiego serwisu i nie było konkurencji. Tak samo jak z osiedlowymi ISP. Nie było wyboru to ludzie brali jacy by nie byli a później to siłą rozpędu i przyzwyczajeniem.
AAaaa, no i to bordo. Znowu, po ponad >10 latach. Nie wiem kurde za co. Bo brakło chętnych?! Teraz jest więcej bordo niż zielonek. Wstyd jak nigdy być bordo, mordo.
  • 1
@variat: Na hejto też słabo z ruchem. Najwyraźniej ludzie się rozproszyli. Jakiś czas mnie tutaj nie było i wydaje mi się, że wykop teraz działa lepiej więc może ludzie wrócą