Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu kupiłem sobie mała, chińska konsolkę retro. Plan, że będę pykał w tytuły na które za dzieciaka nie było rodziców stać.

Niestety, nie przyniosło to żadnej radości, chyba jestem za stary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Więc jakby ktoś chciał małe, chińskie guano co odpala nes/snes/gba to może napisać. Mogę sprzedać czy zamienić czy coś.

#retrogaming #staregry
Pobierz DrakkainenV - Jakiś czas temu kupiłem sobie mała, chińska konsolkę retro. Plan, że bę...
źródło: temp_file.png676119010913733728
  • 14
@DrakkainenV: widzę w tym IMO jeden błąd: chińska, tania konsolka. Mirku, grać mozesz obecnie nawet na telefonie (Retroarch), ale dla wygody wymagany jest pad.
To , co kupileś to pewnie badziew. Moc do emulacji NESa ma, ale cała immersja leci na łeb zapewnie przez slaby ekran, lub krzyżak.
Gry z lat 80/90 dają masę radości, ale trzeba dobrać odpowiedni sprzęt do indywidualnych wymagań. :)
@DrakkainenV: serio?! Tnę z moją różową w Ballon Fight i Tanks 1990 kilka razy w miesiącu. Sam ogrywam Castlevanię I i III, a od czasu do czasu pogrywam w Adventures of Lolo. Biblioteka eN (NES/SNES/GBA) jest ogromna.
@Commodore_64 właśnie. Chciałem na tym ograć Castelvanie. Odpaliłem, pograłem że 4-6 minut... I tyle. Leży od miesiąca w szufladzie. Wczoraj wieczorem myślę że odpalę i pogram bo na l4 jestem... I też max 10min używałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DrakkainenV: Polecam wgrywanie sobie hack romów lub używania kodów na np. większą ilość żyć. Wiem że to dla ortodoksyjnych fanów retro zniewaga, mi jednak bardzo taki dodatek do gier nes pomógł. Mogłem na spokojnie zwiedzać światy z dzieciństwa bez stresu że co jakiś czas musze od nowa przechodzić jakiś karkołomny i trudny etap.