Wpis z mikrobloga

Oto ochotnicy gotowi walczyć za Ukrainę. W Polsce funkcjonuje rejestr sprawców przestępstwa na tle seksualnym. Są to najgorsi zboczeńcy i zwyrodnialcy https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home Ludzie się będę uczyć bezpieczniej gdy tacy ludzie nie będą żyć w naszym kraju. Ukraina potrzebuje ludzi gotowych potrafiących zabijać a oni takie rzeczy robili więc mają doświadczenie. Nie będziemy musieli utrzymywać tych bestii z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Kiedyś planuję mieć dziecko i spał bym spokojnie i gdybym wiedział że oni użyźnia ją ukraiński czarnoziem #ukraina #przegryw #wojna #rosja #policja #wojsko
Pobierz
źródło: D43A54C9-80FB-4A6B-9E06-1A1B99691E76

Czy powinniśmy wysłać tych ludzi na Ukrainę?

  • Tak 40.4% (46)
  • Nie 59.6% (68)

Oddanych głosów: 114

  • 14
@chemikorganik: Że niby gwałt to najgorsza zbrodnia jaką jesteś w stanie sobie wyobrazić? Przecież to nawet nie jest blisko zabójstwa, brutalnego pobicia, tortur, wielokrotnego morderstwa, porwania dla okupu, że o korupcji politycznej na najwyższym szczeblu wspomnę.
@chemikorganik: ja jestem obrońcom pedofili bo nie chcę żeby biegali po wolności z pistoletem? Gościu co Ty farmazonisz? O ile ruskich mogę zrozumieć bo to nie ich państwo, wrzucani są w maszynkę do mielenia mięsa wiec ryzyko że wrócą do nich jest niewielkie, jest to barbarzyńskie ale logicznie ma dla nich sens ale dawanie takich ludzi pod ukraińskie dowództwo to niedźwiedzia przysługa
@chemikorganik: Nie jesteś zbyt inteligentny.
Więcej ludzi by musieli przypisać do pilnowania ich, niż są oni warci.
Nikt normalny nie da broni do ręki przestępcom i nie wyśle ich na sojusznicze tereny.
Ruskie mogą sobie na to pozwolić, bo nawet jak skazańcy #!$%@?ą, to są na terenach ich wrogów, więc mają #!$%@? w to czy zaczną gwałcić, czy mordować ludzi.

potrafiących zabijać a oni takie rzeczy robili więc mają doświadczenie

Wiesz,
Dlatego trzeba go wysłać na Ukrainę żeby tam już na zawsze został w ziemi


@chemikorganik: Są prostsze i pewniejsze metody na zabicie kogoś, niż danie mu broni do ręki i wysłanie do sąsiedniego kraju...

Ale to ukraińskie wojsko ich będzie pilnować

Czemu mieliby chcieć ich pilnować? W sumie to czemu Ukraina miałaby chcieć przestępców, którzy przy pierwszej okazji #!$%@?ą i będą mogli terroryzować miejscową ludność.

Wagnerowcy sobie jakoś radzą

Bo mają