Wpis z mikrobloga

@xBARTEXx: A znasz jakiś program który powywala mi programy systemowe jak np. Paint, albo oryginalny notatnik, albo jakieś inne dziwne rzeczy? Ostatecznie wywale to przez Linuxa.

Ogarnąłem ten notatnik. Na Vboxie.
Należało dodać notatnik jako domyślna aplikacja do otwierania plików .txt i wtedy skryptem.
https://www.tenforums.com/tutorials/24412-add-remove-default-new-context-menu-items-windows-10-a.html stąd.
F.....b - @xBARTEXx: A znasz jakiś program który powywala mi programy systemowe jak n...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
@F2f9TkqT5b Co do usunięcia systemowych apek, to używałem Dism++, ale nie wywalałem nigdy - tak podstawowych dla mnie - aplikacji. ;)

edit: jednak znalazłeś rozwiązanie, dopiero teraz dostałem powiadomienie xD
@F2f9TkqT5b I co do W10 Sromotnika, to wystarczy zassać biblioteki pod gry, bo nawet z podstawowych bibliotek jest wykastrowany, więc po pobraniu DirectX, Visuali, a nawet 2-3 ulubionych paczek modyfikowanych "all-in-one" Hogwarts Legacy odpalił.
Poza tym miałem więcej klatek w każdej grze, niż na W7 wyczyszczonym "pi razy drzwi", także również polecam, ale trzeba poświęcić chwilę na doinstalowanie potrzebnych rzeczy.
@xBARTEXx:

Używałem wersji CORE. To może przez to.
Tez używam DISM++ ale nie wiem jak usuwać apki systemowe.
Użyłem Linuxa i wykopałem wszystko co zawierało w nazwie "paint" oraz "notatnik".

All in one, to ja tylko znam AiO Runtimes.