Wpis z mikrobloga

Mirki z #drukarka3d #bambulab #bambux1 z #ams - jakby się kto połasił na bardzo tani filament (promowany na stronie głównej allegro) 3DACTIVE pic rel - drukuje cudownie (zwłaszcza jak na tą cenę. A przynajmniej - ja nie mam z nim żadnych problemów) ... tylko że te szpulki nie mieszczą się na szerokość do AMSa. No nie wsadzisz nijak, między plastiki nie wchodzi.
No wiem - niby jest podana jawnie na stronie wielkość szpuli - no ale nie kazdy patrzy, bo przecież "każda pasuje, a jak nie, to se wydrukuje adapter" - nie no, nie zmniejszysz szpuli adapterem ;)

np. https://allegro.pl/oferta/filament-3dactive-pla-turkusowy-1-75-mm-1100-g-13154365457

#druk3d
hrumque - Mirki z #drukarka3d #bambulab #bambux1 z  #ams - jakby się kto połasił na b...

źródło: FILAMENT-3DACTIVE-PLA-TURKUSOWY-1-75-MM-1100-G

Pobierz
  • 3
akby się kto połasił na bardzo tani filament (promowany na stronie głównej allegro) 3DACTIVE pic rel


@hrumque:

mam nadzieje, ze nie nakupiles go za duzo :))) albo moze chociaz poprawili jakosc :D

Bo on od zawsze byl tani, od zawsze byl promowany, ale brakowalo "c" w "jakosc" ;)
@sylwek2k powiem ci, że od czasu gdy drukuje na Bambu - wszystkie filamenty że śmietnika dają conajmniej dobre efekty.
jedynie niektóre stare pla potrafią się łamać i robić zatory w ams - ale to takie że upadła mi rolka a filament połamał się jak stary przesuszony makaron surowy do rosołu - na krótkie kawałeczki ...