Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady technicznej w sprawie internetu z Orange, mianowicie; czy możliwe są problemu z rozłączaniem intermetu, przez słabo dokręcony przewód antenowy? Mam nadzieję, że tak, ale wolę zasięgnąć opinii kogoś, kto się na tym zna, bo ja jestem zielona, a internet mi rozłącza ze 20 x dziennie. Za wszelkie odpowiedzi, podpowiedzi i sugestie będę wdzięczna

FunBox 2.0

#technika, #pomoctechniczna, #orange, #funbox, #pomocy
  • 4
@sberatel: Oczywiście, że wiem, ale straszą mnie kosztami ok. 130 zł. jeśli faktycznie okaże się problemem złe podłączenie kabli. i nie ukrywam, że wolałabym uniknąć tych kosztów ()
@Hawwa: u mnie kiedyś przerywało internet dlatego, że na kablu przypadkiem było postawione łóżko, kabel "zgniatało" i przerywało więc pewnie i w takim przypadku może być coś nie tak. Chociaż dziwne to, że chcą obciążyć kosztami za pomoc serwisu
@Dipolarny: Też mnie to zdziwiło i nie ukrywam, że troszkę wkurzyło... Na kablach nic nie stoi ino się walają luźno pod ścianą

Cytat: "Jeśli ustalimy, że przyczyna uszkodzenia leży po Twojej stronie, naliczymy 49 zł za diagnozę lub nieodwołanie wizyty, lub 129 zł za naprawę. - Szczegóły poznasz na stronie orange.pl/asysta"