Wpis z mikrobloga

Chelsea od początku XXI wieku zawsze miała jakiś swój styl i swoich liderów. Lamps, Drogba, Makalele, Terry, Cole, Hazard, Willian czy nawet Diego Costa nadawali jakości i „osobowości” temu klubowi. Obecnie (może poza starym T. Silvią i Azpim) nie ma jednego zawodnika który by udźwignął role lidera i nadawał jakiś styl gry. Zbieranina indywidualności, którzy razem tworzą bezkształtną masę. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Z to prawda. Jestem kibicem Chelsea od ponad 14 lat i jak sobie przypomnę grę tego klubu za czasów Drogby, Lamparda itp a tym co jest teraz to ciezko sie to ogląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Z: @NoMercYYY Zgodzę się... Kiedyś to miałem taką większą chrapkę na oglądanie Chelsea, nawet z jakimis laczkami o byle gówno, teraz te najważniejsze mecze mnie jakoś nie cieszą, bo nie ma tego lidera o którym wspomniałeś. Ewentualnie bardzo sympatią darzę Mounta i Jamesa, bo to wychowankowie i bardzo dobrzy na swoich pozycjach. Niestety po tych cudownych 20 latach i paru wpadkach musi nadejść czas rozpaczy... Chyba, ze jakims cudem
  • Odpowiedz