Wpis z mikrobloga

@Pandzia_art: Widać, że sporo się napracowałaś. Ale coś jest nie tak. Zbyt dużo zdobień (ćwieków)? Niepotrzebny topór. To zdobienie z boku aż kłuje niesymetrycznością.
To pudło ze Skyrimowym motywem było lepsze.
Przepraszam, jeśli słowa krytyki zabolały.
@luk04330: jak to brzmi XD ale okej, znam znaczenie haha :D
@JaNieGej okej XD
@jutronaobiadznowuryz pozwól, że przekopiuje z innego miejsca - karton, farby, kleje, jakieś dodatki (jak np w tym kamyczki), glina i werniks (o ile dobrze napisałam, w każdym razie jest to takie do zabezpieczenia farb akrylowych)
a jak długo.. no to tak kilka dni bo jednak jest kilka punktów kiedy się farbę nałoży, sklei to trzeba poczekać przed
@Chrystus: spoko, nie zabolały :D przynajmniej mam jakąś opinię, radę na przyszłość więc dziękuje :) ale odpowiadając - taki miałam projekt dla znajomej, a też ma to być "średniowieczna księga" więc nie może być od linijki wszystko :)
@Akshxh: jak w końcu się zdecyduje na Instagram to myślę, że na pewno zrobię coś takiego :)
@cerbera 0% plastiku xD chyba, że w farbach coś jest albo glinie..
@Chrystus spoko :) ja też nie jestem mega super w robieniu zdjęć więc też wygląda to mega amatorsko xd
@Pandzia_art: eee? Z jakiego wosku? Myślę nad robieniem łańcuszków ze srebra / złota. Od 0. Topienie kruszcu, robienie z tego druta (tak, trzeba przy tym ciągnąć druta), robienie kółeczek, lutowanie i przeplatanie.