Wpis z mikrobloga

#wojna #usa #polska #niemcy #ukraina #rosja

Byłem dzisiaj na spacerze w okolicach amerykańskiej bazy wojskowej Ramstein w Niemczech 

49.412217,7.561600
https://maps.app.goo.gl/nDpERFa6PTP9TQjM8

Natknąłem się na grupę osób którzy mieli napisy na plecach na polskiej fladze

"freite greizer" - darmowy grajek (Polska)
"wir trommeln euch eins" - zabębnimy ci jednego

Z przodu mieli przypinki z flagą rosji.

Trzymali czarną wyszywkę 

"nen scheiss mussich" - pieprz mnie(się)

 Ponaklejali naklejki na wieży

"genug gemordet" - dość zamordowanych

"genug geraubt" - wystarczająco okradziony

"genug gelogen" - dość kłamstw 

"AMI - GO HOME" - Amerykanie wracać do domu

Zapytałem ich po niemiecku czy to polska flaga na plecach ale odpowiedzieli, że to kolory ich jednego z landu Turyngii (niby takie ma kolory). Wkurzyli mnie. Nie uwierzyłem im ale nie znam dobrze niemieckiego to się nie kłóciłem. Wracając pili piwo na parkingu, śpiewali jakieś piosenki po niemiecku i machali dużą czarną flagą "AMI - GO HOME".

Zwróćcie uwagę jaką Ci ludzie mają optykę na wojnę. Być może są to ruskie opłacane trole - sami sobie też zdjęcie robili , żeby gdzieś pewnie nie wstawić. W '39 Niemcy zrobili burdel w Europie a później mieli ruskich w DDR ale niemiaszki niczego się nie nauczą. Gdyby nie Amerykanie to byliny w czarnej pupie. Fakt, że to nie odzwierciedla całości społeczeństwa ale i tak dla mnie to durnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

P.S. Pierwsze zdjęcie cudowny wykop mi ciągle obraca
Drugie zdjęcie w komentarzu
lastad - #wojna #usa #polska #niemcy #ukraina #rosja

Byłem dzisiaj na spacerze w oko...

źródło: temp_file.png6668131994451503313

Pobierz
  • 8
@dziacha: Warto byłoby jednak zajmować się takimi kieszonkami naiwnych i zmanipulowanych z małych baniek informacyjnych, póki wciąż jeszcze mało środków na to potrzeba.
Sprawa tymczasem jest prosta - wojna niestety okazuje się lepsza, niż oferta rosyjskiego pokoju.