Wpis z mikrobloga

#rozdajo 86 kluczy do gier Steam (lista gier na dole wpisu).
Aby wygrać jeden z nich, należy dać plusa temu wpisowi i mieć jakąkolwiek aktywność na koncie. Losowanie we wtorek wieczorem.

Reklama: Zapraszam do zapoznania się ze zrzutką: https://zrzutka.pl/krzysmobilny
Chłopak z moich okolic, dotknięty chorobą zwaną DMD, która kilka lat temu zmusiła go do korzystania z wózka inwalidzkiego. Rodzina zbiera na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Zostało 8 dni do końca, a cel jest w zasięgu ręki. Zmobilizowały się do zrzutki szkoły z całego miasta #garwolin. Organizowane były kiermasze czy biegi charytatywne. Aktualnie większość wpłat pochodzi z licytacji organizowanych na grupie facebook. Licytować klucze steam trochę średnio xD więc pomyślałem, że może tutaj coś zawojuję.
Jako znajomy rodziny chorego chłopaka dzięki w imieniu ich i swoim za wszelkie wpłaty!

Lista gier (część się powtarza, część to DLC):


#rozdajosteam #rozdajogownogierka #pomagajzwykopem #pomoc #zbiorka #zrzutka
  • 33
Zwycięzcy niżej. Klucze będę wysyłać jutro na pw, jak ktoś będzie miał zablokowane wiadomości prywatne lub konto bez aktywności to losuje kolejną osobę.
Klucze wysyłam zgodnie z listą we wpisie, analogicznie do listy poniżej (1 osoba na liście dostaje klucz numer 1). Jak ktoś jest wyżej niż klucz, który by chciał to proszę pisać swoje preferencje na tutaj lub na pw. Część DLC wymaga dodania darmowej gry, część nie.

Użyłem wheelofnames.com bo