Wpis z mikrobloga

Dokładnie 4 lata temu miał miejsce mój dziennikarski debiut. Od tego czasu zadziało się sporo. Rozwinąłem tag #abcf1, nauczyłem się prowadzić social media, spędziłem rok nad tagiem TVPiSCodzienny, działałem i wciąż działam w kilku redakcjach, a nawet kilka razy komentowałem w radiu GOL.

Zwykły post na wykopie sprawił, że poznałem swoją pasję i w tym kierunku cały czas dążę. Obecnie studiuje wspomniane dziennikarstwo na IV roku (plus drugi kierunek także na IV), mam w planach sporo artykułów w przyszłym miesiącu (co najmniej 7) i generalnie robię w życiu to, co kocham robić i patrzę na przyszłość bardzo optymistycznym okiem.

Chciałbym podziękować wszystkim mireczkom i mirabelkom za dotychczasowe wsparcie <3

PS. Tutaj link do artykułu. Teraz mam już zupełnie inny styl pisania, nawet nazwałbym go "profesjonalnym", ale fajnie tak spojrzeć w przeszłość, kiedy wszystko robiło się na intuicję i uczyło systematycznie krok po kroku :D

#f1 #f1spam #wygryw #wykop
jaxonxst - Dokładnie 4 lata temu miał miejsce mój dziennikarski debiut. Od tego czasu...

źródło: wooow

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@jaxonxst elegancko opie może w tym roku TVP będzie robiło akademię dla TVP Sport, po stażu tam większość stacji telewizyjnych stoi otworem. jakbyś miał pytania to pisz, byłem tam przez miesiąc w 2021
  • Odpowiedz
  • 4
@Raa_V Dziękówa :D
@Krystianek2k01: Z powodu dwóch kierunków studiów (dzienne) czas mam strasznie ograniczony, dlatego skupiam się teraz na tych miejscach gdzie jestem + zamierzam pisać do Gry Online (znajomi tam są i mówią, że drzwi otwarte). Bronie się w 2024 i wtedy myślę, że będę poszukiwać własnej drogi, być może w TVP Sport, być może gdzieś indziej ;)
  • Odpowiedz