Wpis z mikrobloga

APEL

Szanowni koledzy i koleżanki, mirki i mirabelki, rodacy oraz obywatele innych nacji
Po zmianie na wykop 2.0 i odpływie wartościowych użytkowników bardziej widoczni stali się szkodnicy tego portalu -trolle
Jak wiadomo trolle żywią się atencją. W latach pokoju zazwyczaj wymyślali niestworzone historie które czasem były nawet śmieszne jednak obecnie ich pokarmem stała się krzywda naszych braci zza wschodniej granicy na co nie powinniśmy pozwalać.
Równolegle do wojny konwencjonalnej trwa wojna informacyjna i w niej wszyscy bierzemy udział. Oczywiście swoje "działa dezinformacji" wytoczyli również Ukraińcy ale są to działa/działania które winniśmy wspierać jeśli nie chcemy powiększyć naszej granicy z terrorystycznym krajem moskali.
Apeluje zatem do Was - ludzi którzy szczerze chcą by ta wojna się skończyła a okupant opuścił granice UA byśmy nie pozwalali marnym trollom z piwnic trafiać na główną. Wiem że ciężko się powstrzymać przed odpisaniem na ich manipulacje jednak oni tego właśnie chcą, chcą atencji, Waszej uwagi. Większość prorosyjskich wpisów tutaj to nie jest profesjonalna, kremlowska dezinformacja a niestety wytwór naszych smutnych rodaków z piwnic którzy z braku znajomych pragną choć odrobiny uwagi - nawet tej pogardzającej
Moderacja ich nie usunie, sami musimy doprowadzić ich do śmierci głodowej tak więc
- nie odpowiadajmy, a jak już ktoś im wygarnie w komentarzu to
- nie plusujmy komentarzy pod wpisem trolla
- wrzucajmy na #czarnolisto

Proszę o wrzucanie w komentarzach nazw użytkowników siejących putinowską propagandę tak by każdy kto zechce mógł od razu zablokować delikwenta by więcej nie widzieć ich wpisów

#ukraina #wojna #wykop #trolle #niekarmtrolla
alkoJezus - APEL

Szanowni koledzy i koleżanki, mirki i mirabelki, rodacy oraz obywat...

źródło: Do-not-feed-the-troll

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzesiok zenek już sam się zgłosił na ochotnika na samym początku:) mam wrażenie że jednak to prawdziwy troll z kremla bo odpisuje błyskawicznie jakby mu za to płacili
  • Odpowiedz
Większość prorosyjskich wpisów tutaj to nie jest profesjonalna, kremlowska dezinformacja a niestety wytwór naszych smutnych rodaków z piwnic którzy z braku znajomych pragną choć odrobiny uwagi - nawet tej pogardzającej


@alkoJezus: otóż to. Jak się spojrzy na ostatnie wpisy autorów najgłupszych postów to prawie zawsze jest coś z najbardziej patologicznych tagów wykopu - #przegryw #patostrimy #famemma, albo #linux
Raz z ciekawości spojrzałem w historię gościa co wrzucił gąbkę a on
  • Odpowiedz
  • 5
jeśli ktoś jest ciekaw co było w usuniętych przeze mnie wpisach to zapraszam na profile tych trolli, cały czas to samo
- bandera
- Ukraina upada bo kacapy zajęły wioskę
- to NATO zaczęło wojnę
- putler ma guzik bojem się
  • Odpowiedz