Wpis z mikrobloga

Ostatnio YouTube zaproponował mi film "Short Men #7 | Little Dark Age". Smutne że social media wyprały mózgi femoidom i dano im tyle praw, przywilejów i akceptuje się ich #!$%@?. Natomiast w nawiązaniu do tego filmiku warto zapytać czy wy bierzecie na poważnie to co mówi femoid? Nigdy nie zrozumiem jak gadanie femoida można brać na poważnie. Femoid nie jest w stanie Cię obrazić chłopie bo jesteś superiorem genetycznym, ty ją dominujesz genetycznie bo tak zostaliśmy stworzeni, a ty się przejmujesz że jakiś femoid schowany za pikselami coś napisał w internecie?

Ja jak słyszę femoida to często nie jestem w stanie rozróżnić czy to pies szczeka czy baba. Na psa też się obrazisz jak szczeknie chłopie? Dajcie już spokój, wrzućcie na luz i wyjdźcie z tego matrixa. Zastanówcie się w domowym zaciszu, czy naprawdę to co mówią femoidy kierowane atawistycznymi instynktami człowieka pierwotnego jest warte traktowania jakkolwiek poważnie?
Przebywając wśród normictwa i mając do czynienia z agresywnymi patologicznym femoidami nauczyłem się, że cokolwiek nie wyjdzie z ich ust to poprostu nie ma znaczenia i femoid nie jest w stanie cię obrazić ani nic zrobić xd

#przegryw #blackpill #bekazrozowychpaskow
twojastaraglosujena_korwina - Ostatnio YouTube zaproponował mi film "Short Men #7 | L...

źródło: agresywna-kobieta-z-imbirową-włosianą-pozycją-w-protectiv-86983809

Pobierz
  • 10
@twojastara_glosuje_na_korwina W kontekście obrażania- jak facet się ciśnie z facetem to na różne sposoby, a to pojedzie po ubiorze, a to użyje jakiś tekst z kwejka, coś o twojej starej pociśnie, albo zastosuje punchline bawiąc się słowem
Jak facet się ciśnie z kobietą to kobieta ZAWSZE, powtarzam ZAWSZE ma tylko trzy pociski:
-Masz małego
-Nie ruchasz
-Wysmianie jakiegoś elementu twojego wyglądu
@Rimbolo Kiedyś byłem świadkiem jak jakiś Chad kłócił się z trzema Julkami na tinderawce, Chad walil logicznym blackpillem i mizoginia to te do niego że jest incelem I żadna nie chce takiego toksyka. Jak wysłał screena ze swojego tindera (na którym miał od #!$%@? par) i się zapytał czy nauczyciela w szkółce też nazywają incelem jak wytknie im błąd w zadaniu to wszystkie momentalnie utkały #!$%@?, nawet żadnym haha ani wrr nie
@Davidozz: może niedoprecyzowany jest ten post za co przepraszam. Oczywiście jeśli jesteś młodym człowiekiem chodzącym jeszcze do szkoły to ta rada nie ma zastosowania. W tym przypadku jeśli chcesz pokazać swoją dominację nad femoidem jednocześnie nie dostając w czerep od małych kukoldów białorycerzyków to na obelgi ze strony fembota reagujesz głośno wyśmiewając, wskaż na nią palcem przy wszystkich i powiedz "k0bieta nie jest w stanie mnie nawet obrazić xD". Femoid na