Wpis z mikrobloga

Spoko to kodi, bardzo upraszcza piracanie i sprawia że staje się wygodne. Narazie mam zainstalowane nastepujące wtyczki: elementum, napiprojekt katalog, no i dodałem sobie opensubtitles jako backup. Są jeszcze jakieś fajne rzeczy, które powinienem pododawać? Może coś co zastąpi strumyk? Zależy mi na piłce w języku ang. bądż polskim. Dajcie znać jak macie jakieś fajne dodatki.
#kodi #strimstop #piractwo #torrent
  • 16
@GoracyDelfin: poza tym to od ciebie zależy jaką wtyczkę zainstalujesz, chyba nie ciężko wywnioskować po opisie i nazwie wtyczki torrentio, że korzysta z torrentów xD, no i przecież to nie jest jedyna wtyczka, którą użytkownik może zainstalować.. W moim przypadku stremio nie ma sobie równych + do tego dokumentacja, że napisanie swojej wtyczki jest banalnie proste
@GoracyDelfin:

na Kodi tylko oglądasz online, ze wtyczek, nic nie dzieje się u Ciebie lokalnie w przeciwieństwie do Streamio.


Mam prośbę. Możesz przybliżyć na czym polega to ryzyko? Głównie w odniesieniu do Stremio+RealDebrid, bo tak najczęściej jest to używane.
@nenesz:
On nie ma pojęcia o czym mówi. To na stremio wtyczki odpalają się w chmurze, dzięki czemu nie ma możliwości ściągnięcia złośliwego kodu, jak w kodi, gdzie wtyczki odpalasz lokalnie. Jak działasz na stremio to tego ryzyka nie masz, ale za to na kodi masz więcej wtyczek, więc coś za coś.