Wpis z mikrobloga

@jdhue: bo to jest perwersyja. Wynika tylko z kompleksow, że będziesz porównywany.

Lepiej Ci sila rzeczy zrobi loda ktoś kto ma doświadczenie.
Poza tym bycie dziewica w pewnym wieku wskazuje albo na lęki, fobie albo niskie/brak libido
  • Odpowiedz
@jdhue: ale to zależy od wieku w sumie, ja jak poznałem swoją to miałem lat 22 a ona 17 i co w tym perwersyjnego? XD
fakt że taka różnica wieku skończyła się tragedią po paru latach

ale teraz mam 27 więc już szanse na kolejną dziewicę są zerowe XD
  • Odpowiedz
  • 6
@programista15cm: primo, co z tego XD? posiadanie kompleksów to perwersja? moje ostatnie dwa zwiążki skończyły się bo w najczarniejszej godzinie moje "luby", zaczęły mnię porównywać do ich byłych ( na nie moją korzyść ). Przez to że jestem jednak trochę zakompleksiony, to nie dałem się oczerniać i skończyłem z takim partnerstwem. Secundo, nie ma absolutnie nic złego w braku doświadczenia. Sam najlepiej wspominam jak sam odkrywałem ten świat ze swoją pierwszą
  • Odpowiedz
w najczarniejszej godzinie moje "luby", zaczęły mnię porównywać do ich byłych


@jdhue: przykro mi, że toksyczne osoby próbowały Cię zdeptać. Też to kiedyś przeżyłem. To nie Twoja wina, ze ktoś jest #!$%@?, która potrafi w tak podły sposób atakować bliskie jej osoby
  • Odpowiedz
@jdhue: Nie słuchaj debili. Zachodnia propaganda wyżarła im mózg. Jeszcze z ~7-8 lat temu większość kobiet z którymi się spotykałem była dziewicami. Atrakcyjne dziewice nie obawiają się, nie mają kompleksów, po prostu szanują się i lepiej dbają o dobór partnerów. Nie chcą dać seksu bez zobowiązań, związku. Takie laski są najlepsze i idealnie wybierają sobie starszych partnerów którzy wiedzą czego chcą i biorą je za żony. Nie mają też problemu z
  • Odpowiedz
dlaczego chęć bycia z dziewicą jest traktowane jak jakaś perwersja? XD


@jdhue: myślę, że niewielu tak uważa, a negatywne nastawienie to jest do kolesi, którzy mimo tego, że sami mają swój przebieg, twierdzą, że "tylko dziewica, bo inne to już zużyte"

Takie coś to podwójne standardy, albo częściej próba zwrócenia na siebie uwagi byciem egdy na siłę.
  • Odpowiedz
@jdhue: tylko jakas pusta idiotka tak mogla stwierdzic,m. Kazdy nomalny chlop chcialby byc w relacji z dziewica. W przeciwnym wypadku, nigdy nie masz gwarancji ile #!$%@? w niej bylo wczesniej ani sie nie dowiesz. To co piszesz o porownaniu to tylko kolejna argument pustej idiotki - jesli „byles” gorszy niz jej poprzedni, to dlaczego z nimi nie jest?
  • Odpowiedz
tylko jakas pusta idiotka tak mogla stwierdzic... W przeciwnym wypadku, nigdy nie masz gwarancji ile #!$%@? w niej bylo wczesniej ani sie nie dowiesz. To co piszesz o porownaniu to tylko kolejna argument pustej idiotki


@jdhue: dokładnie o takich egzemplarzach pisałem w komentarzu wyżej
  • Odpowiedz