Wpis z mikrobloga

Mam problem z artykułami w internecie, typu wiadomości ze świata, albo o jakichś odkryciach technologicznych, takie co mi się wyświetlają np w chrome albo w powiadomieniach na telefonie. Otóż pojawia mi się ich dużo i większość mnie interesuje i chcialbym je wszystkie przeczytac by byc na bieżąco, ale czytanie ich wszystkich zajmuje dużo czasu gdyż zazwyczaj są to clickbaity lub lanie wody gdzie artykuł o jednej rzeczy jest na kilka akapitów. Czy macie jakieś sposoby jak można szybko odczytać główne informacje z tych artykułów, jakieś streszczenie czy coś. Po prostu kilka max 4-5 zdań, bo w tyle da się zmieścić główne informacje o których jest artykuł. Próbowałem pomóc sobie za pomocą #chatgpt , wkleiłem mu treść artykułu i kazałem to streścić. Ale AI działa zbyt wolno i strona nieraz jest niedostępna. I nieraz polski artykuł streszcza po angielsku, i nie zawsze idealnie, w sensie nie zawsze zawiera w streszczeniu informacje o których mówi tytuł artykułu. Może trzeba chatowi dodać jakąś instrukcję na co ma zwracać uwagę przy streszczeniu. Albo znacie jakieś inne sposoby? Np serwisy które w kilku słowach opisują dany artykuł?
#internet #google #android #pytanie
  • 3
@zezz: on mysli teraz aby odpowiedziec tolerancyjnie i moralnie, stal sie wydmuszka, wiec zastanow sie na kogo glosujesz, bo niedlugo 10 zl bez takiego kryterium nie dostaniesz z bankomatu, podalem liste innych chatow, ale jeszcze nie testowalem