Wpis z mikrobloga

Mam nietypowy problem. Trochę nie wiem od czego zacząć...

Otóż jak pewnie wiecie – po wybuchu wojny (no ale przecież przed wojną również) działały w PL różne grupy... mniej lub bardziej popierające WIELKĄ ROSJĘ i genialnego stratega JE Putina. Po 24 lutego 2022 r. przedstawiciele tych grup zorganizowali się – o niektórych słyszeliście, o niektórych czytacie tutaj codziennie...

Mówiąc o zorganizowaniu, mam na myśli politykę. Marzy im się miejsce w parlamencie.

Na YouTube działa największy (moim zdaniem) tego typu człowiek. I wcale nie chodzi o Atora.

Kilka razy opisywałem go na wykopie – reakcje były bardzo pozytywne – wykop zadziałał. Skutkiem było wywalenie dwóch kanałów na tej platformie. Niemałych kanałów, bo jeden miał prawie 200 tys. subów. Czyli no... sporo.

Niestety – powstał trzeci kanał – narracja się nie zmieniła, a #youtube nie jest konsekwentny, i wywalić trzeciego nie chce.

Do puenty:

Otóż jak już wspomniałem, osoby te postanowiły się zorganizować i stworzyć swoje ruchy polityczne. Jak pewnie wiecie – tworzenie czegoś takiego wymaga spotkań z ludźmi – a więc wynajęcie hali... miejsca.

Ucieszyłem się, gdy ów człowiekowi dwie instytucje odwołały spotkania – choć wcale nie jest on medialny!! A więc ich menadżerowie okazali się bardzo pragmatyczni! Co zasługuje na ogromne uznanie. Mogli w ciszy przyjąć hajs – nikt by się nawet nie dowiedział – jednak zdecydowali inaczej!

Niestety – jako, że sprawa nie jest medialna, to przedstawiciel tej grupy zwołuje swoich zwolenników do wystawiania negatywnych ocen, przez co ich ranking bardzo spadł.

Obawiam się, że po cudownych zmianach na wykopie, siła tego portalu zmalała...

Jestem tylko szarym Mireczkiem. Chcę nagłośnić sprawę, bo dzieje się tu jawna niesprawiedliwość.

https://www.google.com/search?q=Karczma%20nad%20zalewem&oq=Karczma+nad+zalewem&aqs=chrome..69i57.2474j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8&tbs=lf:1,lf_ui:2&tbm=lcl&sxsrf=AJOqlzVDsqMjeUYiWhnb7fnmu2EOSHf3Ig:1677333290949&rflfq=1&num=10&rldimm=4460206745126089627&lqi=ChNLYXJjem1hIG5hZCB6YWxld2VtSLWJsqafqoCACForEAAQARACGAAYARgCIhNrYXJjem1hIG5hZCB6YWxld2VtKggIAhAAEAEQApIBDGJhbnF1ZXRfaGFsbA&ved=2ahUKEwjRjei36bD9AhWIuosKHTTPCcoQvS56BAgMEAE&sa=X&rlst=f#rlfi=hd:;si:4460206745126089627,l,ChNLYXJjem1hIG5hZCB6YWxld2VtSLWJsqafqoCACForEAAQARACGAAYARgCIhNrYXJjem1hIG5hZCB6YWxld2VtKggIAhAAEAEQApIBDGJhbnF1ZXRfaGFsbA;mv:[[52.65077131822646,22.07762536601564],[50.556416311065,15.947254272265639],null,[51.615672326894284,19.01243981914064],8]

https://www.facebook.com/psk.kielce/reviews

https://www.google.com/search?q=politechnika+%C5%9Bwi%C4%99tokrzyska+opinie&sxsrf=AJOqlzWwuD3tLTp0nnNYlzwYeujczW937w%3A1677333287729&ei=JxP6Y7uaLKL6qwHq55foDQ&ved=0ahUKEwj7yaO26bD9AhUi_SoKHerzBd0Q4dUDCA8&uact=5&oq=politechnika+%C5%9Bwi%C4%99tokrzyska+opinie&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIFCAAQgAQyBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgkIABAWEB4Q8QQyCQgAEBYQHhDxBDoKCAAQRxDWBBCwAzoHCAAQsAMQQzoMCC4QyAMQsAMQQxgBOgUILhCABDoECAAQQ0oECEEYAFC8BljJEWCsEmgBcAF4AIABb4gB6gSSAQMxLjWYAQCgAQHIARK4AQLAAQHaAQYIARABGAg&sclient=gws-wiz-serp#lrd=0x471827be35849801:0x99149978917cac90,1,,,,

TVPIS coś ostatnio próbował poruszyć ten temat, ale zabrał się to w sposób bardzo typowy dla siebie (czyli atakując TVN) może słusznie, może niesłusznie. Nie wiem, oceńcie sami:

https://www.tvp.info/66061580/prorosyjski-dziennikarz-pracuje-w-tvn-pomylil-adresy-i-trafil-do-zakladu-kamieniarskiego

Wrzucam fragment w którym nawołuje do wystawiania negatywów ww. instytucjom. Jak widać w komentarzach na googlu, ludzie pod swoim imieniem i nazwiskiem smarują te negatywne oceny...

#wykopefekt #ukraina #pomocy
Thorrand - Mam nietypowy problem. Trochę nie wiem od czego zacząć...

Otóż jak pewnie...
  • 21
  • Odpowiedz
Niestety – jako, że sprawa nie jest medialna, to przedstawiciel tej grupy zwołuje swoich zwolenników do wystawiania negatywnych ocen, przez co ich ranking bardzo spadł.


@Thorrand: Aha czyli ty możesz nawoływać żeby zgłaszać jego kanały a on nie ? Ten jego kanał na yt tylko nie wiem który był stary tam filmiki były z przed 12 lat ? a on jest tylko jakimś redaktorem czy #!$%@? wie,nawet startował w wyborach we
  • Odpowiedz
  • 1
@OHV1234:

Robienie rajdu na instytucje, które nie chciały być powiązane z prorosyjskim ruchem porównujesz do zgłaszania kanału na YouTube za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji? :D

Fajna logika! :)

PS: Nie wiem kim on jest, co robił, kim był. Wiem co robi teraz. Poprzedni kanał na YouTube spadł m.in. za wypowiedzi, w których mówił, że to Duda kazał Putinowi atakować Ukrainę.

Moim zdaniem granice wolności słowa zostały tutaj przekroczone. YouTube widocznie też tak
  • Odpowiedz
oglądałem go chwile na początku wojny ale przestałem bo było widać że jest jednostronny ale zawsze jak coś mówił podawał jakieś źródła filmiki to nie wiem czemu nieprawdziwe informacje,to samo można powiedzieć o całej telewizji xd
  • Odpowiedz
  • 0
@OHV1234:

Pokazując wypowiedzi dowolnego człowieka na tej planecie możesz udowodnić dowolną hipotezę :) BO KTOŚ TAK POWIEDZIAŁ. To są manipulacje. Ja mówiłem o zwykłych kłamstwach (łatwych do zweryfikowania), których nie brakuje w każdym jego pierdzie.

Wrzucałem na wykop wycinki takich wypowiedzi. YouTube mógł zdjąć i zdjął ten kanał. Teraz zwracam uwagę na inny problem – otóż dwie instytucje, które nie chciały zorganizować jego spotkania z fanatykami, obrywają negatywnymi ocenami...

To jest
  • Odpowiedz
ireczkiem. Chcę nagłośnić sprawę, bo dzieje się tu jawna niesprawiedliwość.


@Thorrand: niesprawiedliwością jeszcze bardziej jawną to jest wasz PiS, trolle pisowskie.
  • Odpowiedz
  • 0
tak czy siak ludzie dalej go oglądają a na starym kanale to jego filmy miały dużo wyświetleń


@OHV1234:

A no oglądają. Jak widać na tym przykładzie (i np. takiego Atora) jest zapotrzebowanie na tego typu treści. Cóż. W każdym razie widzę różnicę między nim, a Atorem. Ten drugi to nieszkodliwy chłop, który wyczuł niszę i realizuję konsekwentnie swój plan na zarabianie hajsu.

Moim zdaniem barany są po to, by je strzyc,
  • Odpowiedz
  • 0
@JohnCasey:

Inne portale nie opisywały tego gościa :) A z tego co wrzuciłem, wynika że TVN z nim współpracuje :)) Przyjmując Twoją logikę... skoro ja jestem z PiSu, to Ty z Moskwy.

Sam nie wiem... co jest gorsze? :)
  • Odpowiedz
@Thorrand: miło słyszeć, że ta oszukańcza i perfidna partia krytykuje coś innego. To by znaczyło, że to inne nie jest po drodze z PiSem, a to zdecydowanie świetna informacja.
  • Odpowiedz
  • 0
@JohnCasey:

Radzę zbadać sobie głowę, skoro wszędzie widzisz PiSowców tzn. że w główce musi być niezła odklejka. Przestań spamować mój wątek swoimi debilnymi wynurzeniami, oszołomie.
  • Odpowiedz
Maciak nie przywiązuje sie chociaż do żadnej partii,krytykuje ten cały kult ONR w polsce bo to jest to samo co prawy sektor na ukrinie,a ludzie go oglądają bo mają dość juz takiego #!$%@? ze wszystko jest różowe ajwaj nie zawsze ci co go oglądają mają takie poglądy jak on
  • Odpowiedz
  • 1
@OHV1234:

Z tego co zauważyłem, on... nie krytykuje, tylko gada bzdury na każdy temat, o każdej partii... o każdej instytucji. Wiesz – wartość tych pierdów jest zerwa, i mam w to #!$%@?, ponieważ na YouTube... w mediach ogólnie trudno znaleźć wartościowe treści / artykuły, które rzetelnie podchodzą do jakiegoś tam zagadnienia.

Nie czepiam się tego. Ot, taka rzeczywistość.

Natomiast działalność prorosyjska już nie jest czymś, przed czym można przejść obojętnie. Przynajmniej
  • Odpowiedz
  • 0
@OHV1234:

Poza tym, nie chciałem poruszać tutaj tematu obrzydliwości tego człowieka. Obrzydliwości, która nie podlega jakiejkolwiek dyskusji.
Zwróciłem tylko uwagę, że prywatna firma ma prawo nie chcieć obrzydliwych ludzi u siebie. A publiczna instytucja ma nawet w obowiązku dbanie o swoje dobre imię.

Robić rajd ludziom na biznes za to, że nie chcą mieć rosyjskich robaków u siebie? Jak już wspomniałem, moim zdaniem to niesprawiedliwe.
  • Odpowiedz