Wpis z mikrobloga

@Azax: "podejmę się pracy choćby na magazynie" się wysoko dzieciolubca ceni, jak dla mnie co najwyżej mógłby paryskie katakumby zamiatać jęzorem jak chłop za granicę chce wyginać.
  • Odpowiedz
@Azax: ogólnie to ja bym nie chciał być jechany przez potężny dział prawny ale myślę, że nawet do pracy na magazynie potrzeba jakichś zdolności manualnych. Grzesiu kiedyś się śmiał z takich ludzi, a dzisiaj co? Złoty kajdan do szafy, a kufajka na klatę i miotła do łapy. Tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Oczywiście warto zauważyć, po raz kolejny wyrzygał swoim "widzom" brak chęci wsparcia, zapewne chodziło o wsparcie obecnością nie monetą.
  • Odpowiedz
@Azax: najbardziej podoba mi się 14sta linijka, a dokładnie jej druga część po prawej - GRUCHAL PIERWSZY RAZ W ZYCIU NAPISAL/POWIEDZIAŁ PRAWDE
  • Odpowiedz
@Azax: przecież to nienawykłe do jakiejkolwiek pracy, gdzie on wytrzyma w jakimś low-tier stanowisku za ułamek tego, co mu gówniarze wpłacali z donejtów? No proszę was XD

To tak, jakby Magical miał iść do fabryki na taśmę albo na budowę. Albo isamu do zwykłej roboty w biurze.
  • Odpowiedz