Wpis z mikrobloga

Pobrałem sobie pirata bez tego całego denuvo, ale niestety gra i tak nadal działa #!$%@?. Pogralem godzinkę, ale co chwilę latające fpsy między 20 a 90 jest niegrywalne. Bierze sobie bez problemu ponad 25GB ramu xD Nie wiem jak ludzie byli wstanie przejść grę w całości.

Powinni takie gry usuwać ze steama itp. i zakazać sprzedaży gier bez optymalizacji. A tu wręcz przeciwnie, gierka sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.

#hogwartslegacy #pcmasterrace #gry #steam
  • 25
bez tego całego denuvo


@Tak_masz_racje: No nie bardzo. Crack od Cesarzowej nie usuwa Denovu - to tylko bajpas (do tego na wersji bez day one patch). I z tego co widać w pierwszych testach nie ma różnić wydajności: https://twitter.com/HardwareUnboxed/status/1629072135821066243?s=20

Bierze sobie bez problemu ponad 25GB ramu

Gra jest z gatunku tych ile znajdzie tyle weźmie. U mnie zajmuje lekko 30GB i potrafiła się wysypać z błędem o braku pamięci. Pomogło zwiększenie
@elperson W takim tempie to za 2 lata 64GB ramu to będzie za mało xD Jakoś we wszystkich grach średnio bierze mi 14-16GB, oprócz takich jak MS flight simulator, gdzie wiadomo, że trzeba więcej.
@vateras131 Podczas spadków fpsów zużycie karty ze 100% spada na 50% albo niżej. To wina gry, a nie ustawień.
@PoItergeist Chętnie zapłacę jak naprawią grę. Na piracie chciałem tylko sprawdzić jak będzie działać.
@Tak_masz_racje Zgadzam się, ale rzadko kiedy gra wychodzi bez szwanku i często twórcy nawet nie wiedzą, że jest jakiś błąd. Poza problemem z tym spadkiem klatek to gracze nie napotkali za to żadnych innych bugów czy błędów (z bardzo małymi wyjątkami przynajmniej przeglądając reddit raz na ruski rok) więc to nie tak, że zrobili to celowo na odwal się.
@PoItergeist Niestety takie czasy mamy, że gry wychodzą niedokończone itp.
Jeśli chodzi o bugi czy coś to masz rację. Mało ludzi na to narzeka, więc o tym nic nie mówię nawet.
Grafika nie jest zajebista, ale spoko, więc też nie ma tematu.
Jedynym problemem jest optymalizacja. Mam 32GB ramu i okej. niech bierze sobie wszystko, ale mimo wszystko 16GB powinno też wystarczyć.
I najgorsze te spadki fps. Trochę to nienormalne, że stojąc
@Ziutek_Grabaz Tego nie powiedziałem, że ma pirat dobrze działać. Chodzi tu o pirata, bo jest pewna ciekawostka. Gra ściągnięta z torrentów lepiej działa niż oryginał ze steama.
Jak nie masz żadnych dropów to tylko można zazdrościć, bo w necie jest o tym pełno.