Wpis z mikrobloga

#greenout #hempshot

Powiem wam że fajnie się czułem, ale niestety odpuszczam temat. Przez ostatnie 4 miesiące brałem (ostatnio Hemp Shot Amnesia) średnio około 13ml dziennie +/- 6 razy w tygodniu.

Ostatnio dopiłem butelkę w niedzielę (20-25ml). Dzisiaj (czyli minęło około 120h) zrobiłem test na THC w moczu (taki z apteki wykrywający 50ng/ml) i wyszedł pozytywny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także beka z tych co myślą że to placebo. Prawo niestety jest tak popierzone, że nie mogę po tylu dniach nadal jezdzić autem...
Pobierz
źródło: 11
  • 11
@programista15cm:

Najważniejsze jest, aby mieć świadomość, że samo wykrycie marihuany w organiźmie kierowcy nie oznacza, że popełnił on przestępstwo. Możliwe jest bowiem, że stan kierowcy uzasadnia tylko przyjęcie wykroczenia. W pierwszej kolejności porównajcie Państwo skalę odpowiedzialności:

za przestępstwo prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających (w tym marihuany), grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Oprócz tego sąd jest zobowiązany do zakazania kierowcy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na
@Luko: można mieć tony metabolitów konopii w moczu i nie być odurzonym i biegli sądowi o tym wiedzą.

Skoro pies uważa, ze jesteś odurzony to przed sikaniem niech wezmie Cię na obdukcję i bez sugerowania czegokolwiek lekarz wykona badanie przedmiotowe.

Jak można być odurzonym, nie będąc odurzonym?

Bycie pod wpływem czegokolwiek daje przecież szereg objawów
@programista15cm: no dobra pod wpływem może nie ale "po użyciu" mogą przyklepać ALBO biegły stwierdzi że skoro jest ponad 50ng/ml to jestem ćpun i potencjalny morderca i nikt nie będzie wnikał że to po olejku legalnie zakupionym na paragon branym tydzien wczesniej...
@Luko: cpun nie cpun, moze ex cpun?

Nie mozna kogos skazac, za to ze byl nacpany kiedys, a prowadzil trzezwy.
Jak to teraz w praktyce wyglada to ciezko mi powiedziec.

Ogolnie jak ktos ma piata klepke, to jaranie dosc skromnie uposledza zdolnosc prowadzenia pojazdow.

Tylko duzo osob juz na trzezwo wykazuje braki, ktore oczwyiscie sie poglebia po thc.
Braki zwlaszcza w odpowiednim schemacie postepowania.
Chodzi mi o utrzymywanie dystansu, planowanie manewrow