Wpis z mikrobloga

Jakich Warframe (podstawowych, nie prime) polecacie na polowania na Archontów? Pod co iść przy modowaniu tych Warframów? Jaką broń główną polecacie ( podstawowe wersje bez prime i tylko z tych broni dostepnych na rynku) i w co iść podczas modowania? To samo pytanie jeśli chodzi o broń boczną i broń białą.
#warframe
  • 9
@ElMurano: mam około 500h. W sumie to nie wiem. Dla mnie ta gra była fajna jak ja 1 raz włączyłem. Tam jest nacisk na pve, więc każda postacią idzie ogarnąć to co chcesz. Bolidy to ja biorę z youtube. Wpisuje klasę bullid i po prostu kopiuje. Mi się ta gra znudziła, bo jest powtarzalna i nie ma co robić. Moje ulubione postacie saryn prime, hydro prime i jakiś taki do diabła
@ElMurano: Jeśli chodzi o dobór frama, to najważniejsze jest nie ginąć. Inaros i Revenant najlepiej sprawdzają się w tej roli. Najlepszymi wyborami w temacie broni jest Phenmor i Hek (szczególnie wersja Kuva). Jako melee często wybiera się Glaive ze względu na łatwość ubijania niektórych faz archontów.

Całego Inarosa Prime kupisz za 40-50p, czyli tyle co nic.
@Jurix: a w co w bronie isc? Slyszalem, ze archonty maja duza redukcje obrazen i iscie tylko w obrazenia to zly pomysl. Lepiej isc w multishot i szybkostrzelnosc slyszalem. Ale warto tez isc w szanse statusu i czas trwania tego statusu aby ciagle cos mu odejmowalo obrazenia czy nie?