Wpis z mikrobloga

@Viking-: no i dobrze - Polki nie chcą rodzić Polakom dzieci (wolą Murzynów albo Arabów) a taka Ukrainka chętnie da potomka przegrywowi z wykopa (w międzyczasie jak będzie tyrał w Januszexie to Mykoła albo Misza będzie mu bolcował świnkę i wyjadał kiełbasę z lodówki) ( ͡ ͜ʖ ͡)
@pablum tylko pamiętaj, że musisz mieć kilkanaście tysi miesięcznie wpływu na konto, mieszkać w minimum trzy pokojowym apartamencie lub lofcie, no i rzecz jasna łożyć na wszystko bo młode kosmopolityczne Ukrainki mogą pracować, ale tylko na własne przyjemności.
Do wszystkich debili co pisza "nie wynajmuje ukraincom" to wam powiem ze bliscy mi ludzie wynajmuja im, info z pierwszej reki, z 3 rodzina juz (bo nie od 2022 ale i wczesniej) i ZERO problemu. Placa w terminie, nie oczekuja cudow (typu napraw mi pralke bo sie przesuwa 1cm jak wiruje). Polacy ktorzy tam kiedys mieszkali byli wlasnie tymi smieciami z ktorymi bys interesow nie chcial robic, niby tez placili ale nie
@marsjanin2012: No widzisz, a ja znam paru Polakow i Niemcow ktorzy sie zlitowali.
Jeden Niemiaszek pojechal ze szwagrem na granice PL-UA. Majac pare mieszkan uznal ze czesc bedzie dalej wynajmowal a czesc przeznaczy dla ukraicow. Gosc od ktorego wynajmuje mieszkanie w PL zrobil dosyc podobnie.
No nie byli zachwyceni.
Btw - moim zdaniem polaczek piszacy "slava ukrainie" jest tak samo glupi, jak polaczek piszacy "sieg heil"

a wy macie

Znaczy ze