Wpis z mikrobloga

@Viking-: no i dobrze - Polki nie chcą rodzić Polakom dzieci (wolą Murzynów albo Arabów) a taka Ukrainka chętnie da potomka przegrywowi z wykopa (w międzyczasie jak będzie tyrał w Januszexie to Mykoła albo Misza będzie mu bolcował świnkę i wyjadał kiełbasę z lodówki) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pablum tylko pamiętaj, że musisz mieć kilkanaście tysi miesięcznie wpływu na konto, mieszkać w minimum trzy pokojowym apartamencie lub lofcie, no i rzecz jasna łożyć na wszystko bo młode kosmopolityczne Ukrainki mogą pracować, ale tylko na własne przyjemności.
  • Odpowiedz
Do wszystkich debili co pisza "nie wynajmuje ukraincom" to wam powiem ze bliscy mi ludzie wynajmuja im, info z pierwszej reki, z 3 rodzina juz (bo nie od 2022 ale i wczesniej) i ZERO problemu. Placa w terminie, nie oczekuja cudow (typu napraw mi pralke bo sie przesuwa 1cm jak wiruje). Polacy ktorzy tam kiedys mieszkali byli wlasnie tymi smieciami z ktorymi bys interesow nie chcial robic, niby tez placili ale nie
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: No widzisz, a ja znam paru Polakow i Niemcow ktorzy sie zlitowali.
Jeden Niemiaszek pojechal ze szwagrem na granice PL-UA. Majac pare mieszkan uznal ze czesc bedzie dalej wynajmowal a czesc przeznaczy dla ukraicow. Gosc od ktorego wynajmuje mieszkanie w PL zrobil dosyc podobnie.
No nie byli zachwyceni.
Btw - moim zdaniem polaczek piszacy "slava ukrainie" jest tak samo glupi, jak polaczek piszacy "sieg heil"

a
  • Odpowiedz