Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: Trochę głupkowaty komentarz. Te google nie mają rywalizować z questem. To, że są przewodowe to akurat dobrze. Wireless obecnie żaden nie zaoferują ci tak dobrego obrazu i bez opóźnień jak google z kabelkiem. Tu się liczy jakoś obraz w tych googlach, a ona będzie rewelacyjna.

2560x2560 per-eye
2 x Micro-OLED binocular
Pancake lenses

Jak dla mnie rewelacja. Oczywiście pod specjalne zastosowania.
Co do lagów na bezprzewodówce to przy oculusie 2 i wifi6 nie zauważyłem większych różnic, chyba tylko subiektywnie przekonuję się, że przewód jest lepszy. Nie wiem jakie wy macie odczucia ale ja nie zamierzam wracać do kabelków.

Czekam na testy i porównanie z jakością obrazu do reverba v2.
Wireless obecnie żaden nie zaoferują ci tak dobrego obrazu i bez opóźnień jak google z kabelkiem


@ReevoX: Różnice między kablem a Virtual Desktop ustawionym na Ultra są minimalne. AirLink działa u mnie nieco gorzej ale niektóre gry / aplikacje mają problemy z dźwiękiem w VD i niestety muszę czasem korzystać z AirLink. Jak dla mnie powrotu do kabli nie ma.
Raffael - >Wireless obecnie żaden nie zaoferują ci tak dobrego obrazu i bez opóźnień ...
Nie wiem jakie wy macie odczucia ale ja nie zamierzam wracać do kabelków.


@StaraSzopa: @Raffael U mnie część gier nie działa na airlinku, dlatego kupiłem kabel, ale kabel też ma swoje plusy, dobry kabel 10 Gbps 5V i tak po prawdzie gram 2h a okulary dalej na 96%.
@StaraSzopa Lol za 1000 dolarów bez kontrolerów xD Z taką konkurencją Meta nic nie musi robić xD Widać ze większość producentów Viara zamiast sukcesu wolą zostać planktonem dla "elity". Historia lubi się powtarzać jak z 3dTV. Choć upadku VRu nie wróże jak 3dTV to pierwsze skrzypce będą tu należeć do Mety i Sony tylko.
@Raffael:

Różnice między kablem a Virtual Desktop ustawionym na Ultra są minimalne.


Różnice między kablem USB a WiFi są faktycznie minimalne ale w porównaniu do np. HDMI czy DP i niekompresowanym obrazem różnica niestety jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)