Wpis z mikrobloga

Ciekawe rzeczy "ostatnio" mi się przydarzyły w ZEN to pomyślałem, że się podzielę.

W listopadzie miałem 1254 zł na koncie, kupiłem buty na Zalando za 338,95 zł, po czym mi wyzerowało całe konto na Zen (zdjęcie na dole). Przez kilka dni nie mogłem wykonywać żadnych płatności i na chacie napisali mi, żebym zablokował karty. Po dwóch dniach pojawiły się moje pieniądze, ale tym razem były one w euro, więc je od razu wymieniłem. Straciłem na tym około 15 zł to napisałem do supportu, żeby mi te pieniądze oddali. Zaproponowali mi darmowy miesiąc, ale odpisałem, że wolę te 15 zł to mi je dali zamiast subskrypcji. W międzyczasie jakoś w grudniu dostałem odpowiedź dlaczego te moje pieniądze zniknęły. Tak w skrócie napisali, że był to problem techniczny i przepraszają ( ͡º ͜ʖ͡º). Szybko odpowiedzieli, nie? To im napisałem, że za tak długi czas oczekiwania i zniknięcie pieniędzy powinna mi się jakaś rekompensata należeć, to mnie teraz od 2-3 tygodni okłamują, że dostałem subskrypcję na miesiąc (której nie dostałem) i mi nic nie będą przyznawać. Według mnie to są dwie osobne sprawy tzn. zniknięcie pieniędzy i oddanie w złej walucie przez co straciłem, więc nie wiem czemu to łączą.

Jak będą chętni to mam jeszcze jedną historię to też się mogę podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zen #revolut #banki
Ognisty321 - Ciekawe rzeczy "ostatnio" mi się przydarzyły w ZEN to pomyślałem, że się...

źródło: 11337751_1

Pobierz
  • 10
@wojciech_s: "W listopadzie..." "W międzyczasie jakoś w grudniu dostałem odpowiedź..."
Po dwóch dniach to pieniądze były a nie odpowiedź od nich. No jednak jak ci znika hajs to chcesz wiedzieć od razu a nie miesiąc
@Ognisty321: domyślam się, że chodzi Ci o te dwa dni, dlatego nie rozumiem, dlaczego mówisz o tym kontakcie. Bank ma prawo zablokować konto na 72 godziny i nic z tym nie zrobisz. Dlatego większość jest przeciwna wycofaniu gotówki