Wpis z mikrobloga

Koniec z #mattcabbszukasamochodu, teraz będę wrzucał do #mattcabbznalazlsamochod jak coś się będzie działo z samochodem (dzięki @pogop za sugestię nazwy tagu).

Więc wczoraj w końcu na spokojnie mogłem sobie wszystko z auta wyciągnąć, pobawiłem się kompresorem (zamiast zapasu jest zestaw naprawczy do opon), powymieniałem spalone żarówki i ustaliłem jakiś plan działania.

-zawieszenie jest tak sztywne, że felga większa niż 16'' nie ma sensu.

-filtry i oleje teraz, rozrząd na wiosnę.

-aluminiowe elementy wnętrza wymienię na plastikowe i okleję folią (minusy prawdziwego aluminium są takie, że zostają na nim wgniecenia)

-nie robię żadnego programu. seryjne 320Nm to sporo na tę masę. A do upalania są inne samochody, do których mam dostęp.

Pierwszy mod: lampka w podsufitce oklejona folią mrożoną. Wcześniej miałem wrażenie taniości, bo było widać te rowki rozpraszające światło.

#volvo #tuning #motoryzacja

mattcabb - Koniec z #mattcabbszukasamochodu, teraz będę wrzucał do #mattcabbznalazlsa...

źródło: comment_Z57jT7cmSWRieqJu4SVtfPhXN8rNvmfj.jpg

Pobierz
  • 6
@Enfi: to jest folia, którą się wykleja np. szyby w bankach albo w biurach, żeby zachować jakąś prywatność. Jest tak samo jasno jak wcześniej, ale światło jest bardziej rozproszone. Przydaje się szczególnie, jeżeli zmieniasz żarówki na LEDy.
@mattcabb: Nie miałem pojęcia o takiej foli, zainteresowałeś mnie tym. Mam LEDy u siebie w podsufitce i świecą trochę za ostro. Dostanę to w Castoriamie albo Łełełełe?