Wpis z mikrobloga

@Kriten33: Szesnastolatek nie strzelił gola w 10 meczach i został zdjęty z boiska! Łola boga, kto to widzioł, teraz już tylko dziwki, wóda, koks i koniec kariery.

  • Odpowiedz
  • 0
@rooger: Jak na 16 latka za 60 baniek to dosyć słabo,poza tym ja mu nie wieszcze nieudanej kariery.Po prostu widać jaka przepaść jest pomiędzy strzelaniem miliona goli w juniorskich drużynach a seniorską piłką.
  • Odpowiedz
@rooger: nie oczekuj logiki, to Barceloniarz. Jakby Endrick strzelał w każdym meczu jedną bramkę, to mówiłby że to tylko liga brazylijska i to nic nie znaczy. Poza tym, 60mln XD Chyba jak wygra Złotą Piłkę. Kwota odstępnego to 35 milionów z tego co się orientuję, reszta to mniej lub bardziej trudne do spełnienia zmienne.
  • Odpowiedz
  • 0
@ObslugaRadomskiegoLotniska: No widzisz a tak mogę powiedzieć że nie strzela bramek w słabej lidze brazylijskiej.Stwierdzam tylko fakty więc spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a 60 baniek to raczej łatwe do spełnienia skoro odrzucali oferty stałej kwoty od Chelsea i PSG na poziomie 50mln więc spokojnie te 35mln to tylko będzie obowiązywało przez pierwsze pół sezonu.
  • Odpowiedz
Jak na 16 latka za 60 baniek to dosyć słabo,poza tym ja mu nie wieszcze nieudanej kariery.


@Kriten33: To wręcz tragicznie. Nic z chłopa nie będzie, po prostu dramat, pieniądze wyrzucone w błoto!

  • Odpowiedz