Wpis z mikrobloga

Stary Murański twierdzi, że syn odszedł przez bezdech senny.
To on miał znaleźć swojego syna w mieszkaniu.

SJ: Trzy minuty po wyjściu z domu, pani Joanna z zespołu karetki pisze w mediach społecznościowych: „Właśnie jestem na zgonie 29-latka po oxycodonie. Masakra. Znany bokser, Mateusz Murański”. Ta informacja obiega polski Internet. Oxycodon to opioid, bardzo silny lek między innymi na bóle nowotworowe. Zaczyna się fala hejtu, że twój syn przedawkował narkotyki, że nie radził sobie z sytuacją. Wiedziałeś o tym wpisie?

JM: Wtedy nie. Powiedziała mi o tym dopiero policja z pytaniem, co z tym robię. Odpowiedziałem pytaniem na pytanie, co oni z tym zrobią. Prokurator nakazał wszczęcie postępowania przeciwko tej osobie, bo nie miała żadnego formalnego prawa ani faktycznych podstaw zamieszczać takiej informacji, powiedzmy szczerze, kłamliwej informacji. Ten rzekomy Oxycodon był tylko w jej głowie. Ta osoba dla chwili popularności posłużyła się kłamstwem . A od zrozpaczonych rodziców do tej osoby kierujemy te słowa : Dopóki twoje ręce są czyste...Ci którzy biją w bęben hańby dla Ciebie...Sami do niego zatańczą.


Tu cały wywiad

#famemma #freakfight #muranski
  • 4