Wpis z mikrobloga

Szczerze? Spodziewałem się jakiegoś swego rodzaju „karharsis” lub chociaż posypanie głowy popiołem, a on dalej brnie w swój farmazon- to jest niesamowite bo wymaga wierzcie mi ogromnej siły by nawet w obliczu straty syna Ty wciąż odgrywasz role. Kiepska próba dezinformacji tak jak od początku za co ich mega lubiłem ten poziom odklejki był czymś wow, ale teraz? W obliczu śmierci juniora Op zapodaje nam dezinformacje na poziomie historii o dosypanym proszku do drinka przez tancule.
Wywiad pokazuje tez z jakim problemem mierzył się ś.p Mateusz on do ostatniego dnia nie miał wsparcia na płaszczyźnie swoich uzaleznien ojciec do samego końca nie chciał uwierzyć w te prawdę o swoim synu. On po śmierci wciąż zakłamuje rzeczywistość, a to wymaga sporej siły. Wydaje mi się, ze ta Asia pęknie i może zostawić jace. Ten facet nadal wyciera sobie swoim synem mordę nie mówiąc prawdy i konfabulując na jego temat.
Widać po wywiadzie tez jak kolosalnym ciosem dla Mateusza i Jacka pewnie tez była utrata roli „Adka” w lombardzie. Na prawdę spodziewałem się innej postawy p Jacka w tym wywiadzie, a tylko utwierdził mnie w przekonaniu, ze on jest chory poważnie. Nie udawał tylko serio jest tak odklejony, szkoda Mateusza.
#famemma
Pobierz ArturBinkowski - Szczerze? Spodziewałem się jakiegoś swego rodzaju „karharsis” lub ch...
źródło: 3F881813-E635-46E1-ACB9-ABC055730706
  • 13
@ArturBinkowski: mnie najbardziej #!$%@?, że wszyscy trąbili o tym, że młody ma problemy z różnymi specyfikami, że miał udać się na odwyk itd. Masy mięśniowej jaką miał też nie zbudował na ryżu i kurczaku tylko pewnie ładował teścia i hormon wzrostu. Dla Jacy najłatwiej wszystko ubrać w to, że akurat ta choroba zabiła Mateusza. Dodatkowo dał świetne pole do popisu dla przeciwników szczepionek, oni to jeszcze mocniej wykorzystają do głoszenia swoich
@ArturBinkowski: Jaca nie jest zdrowy i było to widać od dawna. Od dawna było widać, ze ciągnie w to Mateusza, który jest nauczony bezkrytyczności wobec starego. Do tego te teksty typu "o rodzinie dobrze albo wcale". Takie nieładne pytanie na koniec. Zawsze w podcastach kryminalnych szukając sprawcy zadaje się pytanie - kto najwięcej zyskał na śmierci.
@ArturBinkowski: Wow. Przeczytałem i też jestem zdumiony. Oczywiście poczekajmy na wynik toksykologii, ale już widać, że to będzie kolejny spektakl z teorią spiskową w tle. Póki co mamy prawdopodobną przyczynę, którą była ostra niewydolność oddechowo-krążeniowa, a zdaje się, że bezdech takiej nie wywołuje. Zostawmy to jednak lekarzom.

Zdumiewa mnie, że Murański już orzekł o przyczynie śmierci i odrzuca fakt, że Mati był ćpunem. Ok, spodziewałem się, że może zaprzeczać, że tego
@ArturBinkowski: Chciałem napisać coś w podobny stylu, ale mnie ubiegłeś. Myślałem że Jaca po prostu gra taką rolę, a chyba jednak jest odklejony serio. Zobaczymy co wyjdzie po sekcji, czy były jakieś narkotyki w organizmie. Jaca przyznając, że młody brał (i prawdopodobnie przedawkował?) mógłby nieco uświadomić młodych ludzi i komuś ocalić życie.