Wpis z mikrobloga

@klotz: ciekawe ile poleży. Zastanawiam się nad dluxem na letnie kółka ale nie wiem czy gra warta świeczki, sprzeczne opinie w necie czytam odnośnie długowieczności i tego czy faktycznie w czyszczeniu pomaga czy zamienia po prostu zwykły brud na "waterspoty" ;)
@ultimatebadass: Mi się wydaje że wszystko zależy od traktowania tej powłoki na felgach, jak ktoś myśli że koła są pancerne i nie trzeba już nic myć tylko kersierem przejechać to może być tak jak piszesz. A gdyby ją potraktować nawet neutralnym szamponem by przemyć na bieżąco jakąś drugą gorszą rękawicą to może być zupełnie inna historia
@ultimatebadass: @enteroff status update: felgi zarzucone, od razu po wyjeździe od kapciarza zahaczyłem o bezdotyk by przeszczotkować opony, usunąć resztki smaru wulkanizacyjnego i położyć dressing. No i kuźwa chłop oszalał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tłusty smar zszedł praktycznie "od psiknięcia" z atomizera (a czyściłem Cleantle T&W cleaner 1:3 więc najlżejszy wheel cleaner jaki może być), a woda ucieka szybciej niż mrugnięcie okiem ( ͡° ͜ʖ