Wpis z mikrobloga

@jinnoman: xDDDDDDDDDDDDDD weź nie marnuj już mojego czasu więcej, bo ręce mi opadają xD

Przecież ty tu twierdzisz, że się jednak przedłuża automatycznie.

Gdzie ja tak niby twierdzę? xD przecież jest wyraźnie napisane

Dopiero po tym dniu się nie przedłuża.

xD

i ty komuś śmiesz zarzucać że nie umie czytać ze zrozumieniem? xD

Co do reszty twoich wywodów, szkoda mojego czasu naprawdę chociażby wpis o 2 ubezpieczeniach wynikał z tego, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Adams_GA:

Dopiero po tym dniu się nie przedłuża.


Czyli tylko w ostatnim komentarzu zacząłeś gadać z sensem i to po tym jak ja już wrzuciłem wytłumaczenie.

i ty komuś śmiesz zarzucać że nie umie czytać ze zrozumieniem? xD


Tak i zarzucam ci brak logiki w pierwszych komentarzach. xDDD

w pierwotnym wpisie nawet nie raczyłeś napisać, że chodzi o wypowiedzenie OC nabytego


Napisałem, że:

Czy po kupnie samochodu trzeba złożyć wymówienie umowy
  • Odpowiedz
Jakiej ustawy? O czym ty bredzisz xDDD Nie pisałeś o żadnej ustawie.


@jinnoman: https://wykop.pl/wpis/70499777/czy-to-sa-normalne-praktyki-przy-zawieraniu-umowy-#249909177

to źle myślałeś, to wprost wynika z ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych w jakich wypadkach automatycznie polisa się przedłuża.

Nie pisałem o żadnej ustawie tak? xD Weź już naprawdę skończ xD Nie mam zamiaru Ci już wklejać kolejnych linków na te bzdury które mi zarzucasz bo szkoda mojego czasu, ty nabijaj sobie bordo dalej
  • Odpowiedz
  • 0
@Adams_GA:

Nie pisałem o żadnej ustawie tak?


W tym wątku nie pisałeś. Co ty myślisz, że ja będe czytał całą historie twoich komentarzy. Za chwile wyskoczysz z jakimś komentarzem z przed roku. Jesteś absurdalny.

W każdym razie albo wiesz i odpowiadasz albo milczysz. A nie ty wyskakujesz z jakimś "chyba". Ja sie nie pytałem o spekulacje tylko o konkretną odpowiedź. Siejesz zamęt, a potem płaczesz.
  • Odpowiedz