Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest tak żenujące, że "poważni" politycy jak #tusk czy #trzaskowski drepczą i kajają się tylko, żeby mieć fotkę pamiątkową z Bidenem do celów propagandowych. Na Twitterze wszędzie latało, że "będzie spotkanie z opozycją", a to spotkanie z opozycją okazało się kurtuazyjnym uściśnięciem dłoni i pamiątkowym zdjęciem (którego Tusk nawet nie ma, bo spotkanie trwało zbyt krótko). Zresztą, tymi tweetami Sikorskiego czy wcześniejszymi działaniami Tuska okazali się niewiarygodni i nie dziwie się, że poważny polityk jakim jest #potus nie miał ochoty poświęcać im swojego czasu i wolał dłużej porozmawiać czy to z Morawieckim czy Dudą.

#biden #usa #neuropa #bekazlewactwa
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@ShinpuTokubetsu od tego jest POTUS, to nie te czasy kiedy faktycznie mial cos do powiedzenia, dziadek Bidon jest tylko marionetką, oszukujecie się jeżeli myślicie ze jest inaczej..
  • Odpowiedz
@Zulf: W sumie nie wiem co jest bardziej żenujące. Takie "selfiaki" czy czekanie w kuluarach, żeby uścisnąc dłoń i strzelić sobie fotę jak z gwiazdą rocka. Tylko w tym przypadku to są "poważni" politycy. Dałbym chyba remis w kwestii żenady.
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: No to też prawda. Inna sprawa sobie jebnąć żenującą fotkę i wstawić na walla (zajmuje to jakieś 2 minuty), a inna sprawa zaprzęgnąć całą siłę opozycyjną byle tylko obcy przywódca "idąc do klopa" po przemówieniu uścisnął ci dłoń i zrobił z tobą fotkę jak jakiemuś przedszkolakowi. :D Ech, naprawdę aż musiałem tę żenadę Tuska i Trzaskowskiego rozchodzić.
  • Odpowiedz