Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłem sobie #klawiaturamechaniczna 65%, ale że w niektórych grach używam klawisze funkcyjne (F1, F2, F3 itd.), męczącym byłoby naciskać FN+numer. Ok, mogę przebindować, ale wtedy stracę możliwość korzystania z cyfr. Interesowałoby mnie zatem odwrócenie działania FN (tzn aby bez wciśniętego FN działały F1, F2, a z wciśniętym wchodziły cyfry). Jak takie coś zrobić, by łatwo zmienić kiedy się chce i odwrócić po skończonej gierce, jeśli w moim laptopie i na klawiaturze nie ma FN Lock, a w BIOSie nie chciałbym zmieniać, bo 99% czasu wolę defaultowo tak jak jest?

#pcmasterrace #klawiatura #klawiatury
  • 4
@Murasame: testuję sobie - kupiłem bardziej, by przetestować przełączniki, bo nie miałem do czynienia nigdy z Gateronami Pro Yellow i dlatego, że moja się popsuła i dostałem zwrot kasy. Wybrałem ją również ze względu na rozmiar i bluetooth, bo to bardzo wygodne sprawy IMO, bo nie muszę wtedy się przepinać między prywatnym, a służbowym kompem. Odnośnie FN i zadanego pytania - co prawda ostatnio grałem z 2-3 lata temu, ale czasem