Wpis z mikrobloga

#wakacje #aquapark #hotel #lodz
Mireczki przymierzam się do rezerwowania wakacji dla rodzinki na tydzień. Szukam czegoś w centrum i pierwszy pomysł padł na Łódź. jest duży aquapark, zoo, jakieś salę zabaw. Tylko zastanawiam się nad hotelem. jesteście w stanie coś polecić z tego miasta? Fajnie jakby było z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) i jakaś mała sala zabaw/plac zabaw na miejscu też mile widziana.
  • 13
@mdk007: czy ty jesteś normalny chcesz żeby rodzina dostała depresji po tygodniu w Łodzi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to zależy jak masz budżet chociaż serio tydzień w Łodzi nie będzie nic ciekawego do robienia
@qesq aquapark zoo i sala zabaw - dzieci do 4 lat, czyli już tydzień z głowy. Ja nie przejmuje się jakimiś stereotypami o miastach i nie zamierzam nic zwiedzać - dlatego chcę hotel z wyżywieniem.

Jak macie ciekawsze miejsca z basenami (główny wymóg) i innymi atrakcjami to z chęcią wysłucham.

Budżet nie jest tu na pierwszym miejscu.
@mdk007: pomyśl może jeszcze o zoo safari w Borysewie i aquaparki w Uniejowie, co prawda kawałek od Łodzi, co do hoteli byle Hilton czy inny Andels pewnie mają na miejscu restauracje więc obiady nie będą problemem
@sked w Uniejowie i Borysewie byłem dwa lata temu. Nie wspominam tego źle, ale teraz wolałbym atrakcje trochę bliżej hotelu, bo będę z rocznym dzieckiem jechał.
@mdk007 odpuść jedzenie w hotelu. znajdź sobie coś blisko Piotrkowskiej. Będziesz miał wielki wybór jedzenia i kilka miejsc na śniadania. Tydzień w Łodzi jeżeli masz samochód to w sumie wystarczający czas żeby zobaczyć wystarczająco dużo.
@mdk007: to z dobrze położonych hotelu z basenem
To double tree by Hilton . Wokół ładna okolica blisko dworca, zoo i centrum. Nie polecam
Andelsa bo okolice dalej są niecywilizowanego i częste są wypady miejscowych po łupy . Do tego z knajp mogę polecić pizzerie incentro, osiedlowa i tutti santi. Jak lubicie owoce morza to cynamon. Zawsze coś dobrego ma tez len i bawełna. Ato ramen odradzam odkąd szef kuchni odszedł
@mdk007: i generalnie w Łodzi jak jedziesz to teraz mamy sezon dziur i to nie takich normalnych tylko
Jak doły po ostrzale także i to nawet na głównych alejach się zdarza także radzę wolniej niż szybciej i każda kalurze traktuj jak lawe( ͡° ͜ʖ ͡°) warto zobaczyć muzeum kinematografii, biała fabrykę No i jest tor saneczkowy na rudzkiej gorze chociaż zima może być nieczynny. I tez mówię
@mdk007 jeden nocleg w Łodzi odpuść i lecie sobie do Santago. genialny wodny park rozrywki godzinę od Łodzi. do tego dla dziecka jest fajny plac w ptaku obok Łodzi
@qesq I o taką odpowiedź mi chodziło. A nie tylko "Unikaj Łodzi i Sosnowca, bo dostaniesz kosę. Lepiej jedz do Radomia" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Planuje jechać koniec lipca, może początek sierpnia, więc może te dziury załatwicie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale chce już sobie zarezerwować, żeby później ochłapów nie brać w sezonie. W tym roku i tak późno to robię.

@assurin Rozważałem Santago,