Wpis z mikrobloga

Czy wiedzieliście że wiceprzewodniczący PO koło Jeżyce Paweł Skała-Piękoś wypowiadał się w sposób rasistowski nazywając czarnoskórych "murzynami" i wzywał do "je*ania papieża"? To ma być liberał? Chyba lewicowy rasista, w dodatku namówił doktorka na książkę, której nie dał rady napisać wystarczająco rzetelnie żeby ustrzec się przed poważnymi merytorycznymi zarzutami a co jak wiemy krucha psychika funkcjonującego schizofrenika nie zniesie za dobrze, i to ma być kolega? Mi to bardziej przypomina pijawkę o poglądach godnych potępienia.
Na zdjęciu Piękoś oraz niehabilitowana ręka w trakcie spotkania poznańskich liberałów.
#napierala
FENOMENALNY_CZARODZIEJ - Czy wiedzieliście że wiceprzewodniczący PO koło Jeżyce Paweł...

źródło: Ron_Jeremy_aus_Posen.WeChat

Pobierz
  • 20
@NocJestMistyczna: Spokojnie zarządzania kryzysowego Pablo uczył chyba sam Piotr Marek Napierała. Jego koledzy #!$%@? tyle mirrorów wszędzie w necie, że właśnie kończę ściągać cały sezon. xD

A wystarczyło zlać sprawę i za tydzień by nikt o tym nie pamiętał. Oj, Pablo chyba jednak poczuł, że nie przeprosił jak twierdził, no i że z deka to nie były błędy młodości, a coś więcej. Cóż, nie chciałem do tego wracać, ale teraz czuję
@ArkadyToranski: W którym miejscu nasz ty złotousty? Ukrycie i zamiecenie problemu, to nie przeproszenie i pokuta(?). To strategia zamiatania pod dywan, tak umiłowana przez eksperta od zarządzania kryzysowego - Piotra Marka Doktora Napierałę.

Spokojnie, archiwa nie płoną. Jutro biorę się za analizę kolejnych. Nie chciało mi się, ale teraz jednak czuję się w obowiązku.

Barbra pozdrawia. xD
b.....e - @ArkadyToranski: W którym miejscu nasz ty złotousty? Ukrycie i zamiecenie p...

źródło: barbra_streisand-1

Pobierz
@ArkadyToranski: Ciekawe...

Gdyby Jan Paweł II żył, to by inwestował w SKOKi. Jest największym Polakiem, a SKOKi to największe parabanki. On nie ufałby zwykłym bankom, bo banki to są wiesz... Banksetrzy. Jestem przekonany, że gdyby żył to by w nie inwestował. To jest Polski kapitał. Jestem co do tego przekonany.


- Paweł Skała-Piękoś, Wiceprzewodniczący PO Poznań koło Jeżyce
@bkce: Cytat z Ciebie: "Gdybyś je odczuwał już dawno tych filmów nie byłoby w necie. Nie widzę w tym nic nieładnego, co najwyżej niezręcznego i niewygodnego dla ciebie teraz. Wtedy próbowałeś wykorzystać szurów, teraz w sumie też. Widać stabilnie."

Wyłącznie przyznałem Ci rację, że powinienem sprawić, żeby tych filmów nie było w necie. I nie chcę, żeby to było w Internecie, bo zwyczajnie nie zgadzam się z tym, co wtedy mówiłem,
@ArkadyToranski: Miałeś tyle czasu aby się tym zająć, ale nagle ci to przestało przeszkadzać. Interesujące. Zaznaczyłem ci fragment, który teraz pomijasz. Teraz próbujesz sfałszować przeszłość, jak te recenzje na lubimyczytac co słusznie zauważył @Mjj48003 i nie to nie było dawno temu. Pół roku po takich genialnych wynurzeniach, w gajerku już zakładałeś liberalnych demokratów. Taaaaaaaa.
b.....e - @ArkadyToranski: Miałeś tyle czasu aby się tym zająć, ale nagle ci to przes...

źródło: 2023-02-21_00h14_33

Pobierz
@bkce: Zwyczajnie o tym nie pamiętałem. Dziękuję, że mi przypomniałeś. Trochę mnie to powinno boleć, bo głupota musi boleć. Ale też uprzejmie bym prosił o uznanie, jakiegoś prawa do refleksji, także nad własnymi poglądami.
@ArkadyToranski: Oddalam, bo nie widzę tej refleksji. Jakbyś ją miął, to nie wchodziłbyś do uniwersum napieralizmu, w którym Pietras ma tak bogaty elektorat negatywny.

Nie widzę Don Pablo, który walnie lepe Pietrasowi i powie zamknij się. Przesadzasz. Nie możesz obrażać Patronów. Przeproś Prof. Dudka, itp. Widzę cwaniaka, który żeruje na współczuciu i hide user from channel, a co gorsza nie ma na imię Piotr.
@bkce: A jednak prosiłbym o przynajmniej minimalnie więcej zaufania. Staram się robić możliwie, jak najlepszą robotę. Wytknij mi lepiej, jeżeli mówię coś strasznego na kanale u Piotra teraz. To będzie uczciwie. Chętnie o tym porozmawiam.
@ArkadyToranski: To będzie wygodne. Nie widzę nic nieuczciwego, przecież obaj wiemy jak możesz załatwić ten kryzys wizerunkowy. Piękny długi wpis na publicznych socialach z opisem co mówiłeś, że jest ci przykro, gdzie się myliłeś, z dużą liczbą szczegółów aby nie można tym manipulować. A jak będzie słaby odzew góry, oddanie legitki. W czym problem?
@ArkadyToranski: Dalej nie widzę żadnego postępu, niby pare lat minęło, a na liberalizm napieralczykowski #!$%@?ą się jak zawsze nacjonalizm i prawica! Brakuje tylko dopisania i Zychowicz. Urocza opinia o mniejszości niemieckiej, zaśmiałem się. Oni tak niemieccy, jak Pietras francuski. Zgadzam się z tobą. xD
b.....e - @ArkadyToranski: Dalej nie widzę żadnego postępu, niby pare lat minęło, a n...

źródło: 2023-02-21_00h35_22

Pobierz
@bkce: Wczoraj próbowałem odsłuchać to, co podlinkowałeś. Teraz już zniknęło. O rany; wygląda na to, że wiem mniej o świecie niż sądziłem. Nie dotarłem tak daleko jak Ty, musiałem wyłączyć. Niedobrze mi się zrobiło od słuchania. Skoro jest wiara w wolność słowa i zmianę poglądów, którą nazywa się refleksją, to skąd autocenzura? Moim zdaniem powinno się mieć możliwość na poznanie tych wcześniejszych. Bo tylko wtedy, porównując przeszłość z teraźniejszością, można mówić