Wpis z mikrobloga

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Sądzę, że to niestety nie nasza zasługa. Historycy chyba nie są zgodni z wnioskami Pietrasa. Chyba strategia na przeczekanie po raz kolejny nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jednak co my tam wiemy na Wykopie, prawda Piotrula? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

https://twitter.com/SAuthenticum/status/1627389312449802243
https://twitter.com/SAuthenticum/status/1627394886382104580
https://www.facebook.com/photo?fbid=679423427517008
b.....e - @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Sądzę, że to niestety nie nasza zasługa. Historycy...

źródło: 331901124_877742786834813_4496750103277487612_n

Pobierz
@bkce: oczywiście że nie nasza, tym razem zawodowcy podejmują się ewaluacji wiedzy historycznej jaką doktorek przekazuje w swojej książce, ale to my skorzystamy najbardziej i z czystej złośliwości do nas na tagu Skała-Piękoś doradzi doktorkowi żeby się aż tak nie ośmieszał mimo że jest to rozgłos a więc darmowa reklama co przyniosłoby wymierne efekty w postaci wzrostu sprzedaży i być może rzeczywiście dodruku HPBM.
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Obstawiam, że @ArkadyToranski nie ma w sercu zbytnio dobra Pietrasa i z przyjemnością wyrzuciłby go z okna jeśli tylko spełniłoby to jego cele i nie miał z tego powodu problemów.

"Jebać papieża i kościół katolicki", "no takie fajne czarnuszki", itp.


Wiem, minęło 7 lat, ale jednak żenada zostaje żenadą. Muzycznie... Sorry chłopaki, ale w dziedzinie otrzaskania z rockiem i metalem, to obaj macie spory braki.

Źródła:
"Jebać papieża i
b.....e - @FENOMENALNYCZARODZIEJ: Obstawiam, że @ArkadyToranski nie ma w sercu zbytni...
@ArkadyToranski

AAA i nie chce mi się szukać timestamp, ale twierdziłeś, że wywali cię z Nocnego Radia czy tam na fali, bo krytykowałeś Dacherę, który chyba przedawkował Assassin’s Creed, bo między sprzedawaniem RTV i AGD oskarżał o całe zło świata templariuszy i żydów. xD

W tej audycji, słuchacza Blachę odsyłasz do jego audycji, aby dowiedział się więcej o kościele. W tym odcinku dokładnie. Czyli polecałeś gościa na antenie, a poza nią za
@J4ac0b: Z doktorkiem to raczej @m0lihua miał od początku rację. Zapewne wczoraj doktorek miał podany haloporydol (haldol) do zwalczenia psychozy urojeniowej w schizofrenii i teraz odsypia ataki agresji jakie przeżywał. On naprawdę mógł uroić sobie, że broni ostatnich śladów liberalizmu na tej planecie, a dookoła są nacjonaliści, którzy chcą go zniszczyć. Pewnie w dodatku nawiedzając jego chorą głowę mają oni twarz Bartosiaka i Zychowicza. No było to dla doktorka męczące przeżycie
Mjj48003 - @J4ac0b: Z doktorkiem to raczej @m0lihua miał od początku rację. Zapewne w...

źródło: 1BF346A7-3874-44CE-8CA5-4526592B41F4

Pobierz
@bkce: To bardzo nieładnie wyciągać takie rzeczy. Szczególnie, że sam odczuwam ciarki żenady za każdym razem, jak wracam do tamtego momentu w moim życiu i głupot, które tam nie raz wygadywałem xD. W każdym razie cieszę się, że mam to dawno za sobą.

A Blachę pewnie trollowałem, bo nie wierzę, że mógłbym kiedykolwiek na poważnie pochwalić Dachterę. :<
@ArkadyToranski:

To bardzo nieładnie wyciągać takie rzeczy. Szczególnie, że sam odczuwam ciarki żenady za każdym razem, jak wracam do tamtego momentu w moim życiu i głupot, które tam nie raz wygadywałem xD.


Jakby przeprosiny były, to może. A były? Taaa i ten xD na końcu. Nie kłam Pinokio! xD

Gdybyś je odczuwał już dawno tych filmów nie byłoby w necie. Nie widzę w tym nic nieładnego, co najwyżej niezręcznego i niewygodnego
b.....e - @ArkadyToranski: 
To bardzo nieładnie wyciągać takie rzeczy. Szczególnie, ż...

źródło: a01fa31f-0e31-4f99-9d3d-56fa10b6c847_text

Pobierz
@bkce: Akurat wielokrotnie, publicznie przepraszałem za wiele swoich zachowań z tamtego okresu. Jak próbowałem wykorzystać szurów? Prowadząc sobie jakąś ultraniszową audycję? Co miałbym na tym zyskać? Przecież to bez sensu.

Ale "Sorry Seems To Be The Hardest Word" to aż sobie puściłem. Piękna jest ta piosenka. Dlaczego nieustannie starasz się dopatrzeć w drugim człowieku złej woli?
@ArkadyToranski:

Dlaczego nieustannie starasz się dopatrzeć w drugim człowieku złej woli?


Bo hipsterkę uprawiam tylko na yodze, a potem wylogowuję się do życia. Tam byłeś sobą, wysłuchałem 3-4 audycje. Piękna toksyczność, obecnie to tylko maska. Obaj to wiemy. To się bardziej opłaca.

Akurat wielokrotnie, publicznie przepraszałem za wiele swoich zachowań z tamtego okresu.


Jak wielokrotnie, to chyba problem nie będzie wskazać ze 10 miejsc gdzie? Żadne z tego roku ofkz. xD
@bkce: Nie, obecnie to nie jest maska. Tylko 9 lat (bo z tego, co pamiętam to tamte audycje były z 2014 roku, ale ok. może 7? Nie pamiętam) różnicy. Człowiek dojrzewa, zmienia się. Ja byłem wtedy bardzo wciągnięty w sposób myślenia, z którym obecnie się kompletnie nie utożsamiam. Byłem wtedy jednocześnie anarchistą, głosowałem na Korwina, wszystko na raz, kompletny eklektyzm. Byleby było bardziej szczeniacko kontrowersyjnie.

Odreagowywałem w ten sposób różne problemy
@ArkadyToranski: Problem w tym, że ja całkiem dobrze znam Radio Afera mistrzu. To nie jest wyższy potencjał. Radio na Fali też widziałem, tam takich asów nie było ziom. xD

A ja widzę coś np. z 2016, posłuchajmy dziś. xD

Man, to nie były żadne przeprosiny. To było zwykłe damage control. To, że z tym się nie utożsamiasz? Super, ale co to ma do rzeczy? Wzruszyła mnie twoja historia. Mając 20parę lat,
@bkce: Na każdego bana na Facebooku zasłużyłem, jeżeli go dostałem. Przecież biorę na siebie odpowiedzialność, wprost odnoszę się do Twoich zarzutów, przyznaję się do swoich błędów i przepraszam za nie. Więc na czym polega teraz Twój zarzut?
@ArkadyToranski: To, że odpisujesz na wpisy nie znaczy, że mnie przekonałeś. Bez zmian, uważam że mijasz się z prawdą i wykorzystujesz szurów. Najpierw do zrobienia kariery w dziennikarstwie, nie wyszło. Teraz polityce, nie wyjdzie. Próbujesz zmanipulować obraz hipsterką, bo umówmy się, te hasła z tych programów nie będą najlepiej wyglądać w czasie kampanii samorządowej. Dlatego rozumiem dlaczego tak aktywnie i obszernie udzielasz się w tym wątku. Jednak zrozumienie postawy, nie jest
@ArkadyToranski: Dobrze rozegrane.

https://nocneradio.pl/nocny-marek-skala-is-back/

Dałem radę do 8 minuty. Potem lecisz takim raczyskiem, że nawet ja nie mam siły tego słuchać, a słuchałem Napierały namiętnie.

Parafrazując: Niestety nie mam raka, ale boli mnie wątroba (w tle delikatna sugestia, ile to ja mogę wypić). Ale jakbym miał raka wątroby, to można by zrobić super audycję, nie?! Słuchajcie odchodzę, potrzebuję waszych pieniędzy. Oj, dużo pieniędzy byśmy wtedy wyłudzili, bo ludzie lubią dawać pieniądze