Wpis z mikrobloga

Mialem jechc ze znajoma na 2 dni nad morze...Kupiismy hotel na pol . Teraz sie okazalo ze kolezanka nie jedzie przez sytuacje rodzinna...i cos napomknela ze byloby milo jakby otrzymala jakis zwrot. Czy powinienem oddac jej jakas czesc co zaplacila? Wydaje mi sie nie do konca..Zwlascza ze hotel ze rate jest na hotele bez zwrotu..rozumiem sytuacje zyciowa, ale przeciez ja tez zostalem wystawiony. Samemu nie chce mi sie jeachac....ale jade glownie dlatego ze mam juz kupione bilety lotnicze i urlop zaklepany....oddalibyscie jej cos? jezeli tak to ile?
#wakacje #wczasy #booking #morze #hotele
  • 17
@Big_Fomo: nic nie oddawać i zerwać kontakt. Normalnie bym poradził zadzwonić do hotelu i się dogadać, ale #!$%@? przegina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: generalnie to dobra znajoma. Znamy się z 10 lat.Sam jej zaproponowałem ze jak ma taka sytuacje to niech nie jedzie. A jak do niej dzwoniłem wczoraj to na końcu rozmowy powiedziała „byłoby miło jakby otrzymała jakiś zwrot , ale niekoniecznie” . Trochę mnie zatkało , powiedziałem jej ze raczej nie, ale niesmak pozostal
@Ogau: ani razu. Wlasnie zawsze chciala stawiac jakis obiad...czego ja nie lubie, bo sam wole za siebie placic i tez np w wakacje pozyczyla mi rower. na tygodniowa wyprawe..mozliwe ze cos zepsulem.miala oddac do naprawy i mialem jej oddac kase, ale nie zrobila tego i byc moze z ubezpieczenia skorzysta...dlatego sie zdziwilem z tymi hotelami
@asdfghjkl: @Zulf @sberatel @NuklearnaKawa @Ogau @Waiter98 @SynuZMagazynu @lelipolel @virus-t @BurritoHuxley @WD39 @young_fifi @Ogau @Dobrowoj
Pozwolilem sobie was zawolac jako , ze sytuacja sie rozwiazala...
Otoz po wszystkich wpisach, stwierdzilem ze w sumie byla to dobra znajomosc i bylem sklonny oddac kolezance polowe kasy ktora zaplacila za hotel. Jak sie zapytala o tym kolejnym razem to jej to powiedzialem, na co ona kazala mi sie zastanaowic czy to jest zgodne z moim
Pobierz B.....o - @asdfghjkl: @Zulf @sberatel @NuklearnaKawa @Ogau @Waiter98 @SynuZMagazynu @...
źródło: linda
@Ogau: najgorsze w tym jest to, ze nie chce z jakiegos powodu dac sobie nic wytlumaczyc...ubzdurala sobie cos i nie da sie przekonac....szkoda tylko ze nie wyszlo to wczesniej...bo znalimsy sie ponad 10 lat
@Big_Fomo gdybym to ja miał taką sytuację parę lat wstecz, to zacząłbym się zastanawiać czy to nie moja wina i czy na pewno dobrze postapilem. mozliwe, że doszłoby do sytuacji gdzie oddałbym jej pieniądze i nawet ja przeprosił.
teraz, z perspektywy czasu, uważam, że z takim osobami nie ma sensu marnować czasu i lepiej to wyśmiać i urwać kontakt, bo to do niczego nie prowadzi.
nie martw się Miras. miej to w
@Big_Fomo walnięta baba skoro uznała że ona Ci zasponsorowała wyjazd. Może liczyła, że jednak powiesz "bez Ciebie nigdzie nie pojadę" a po fakcie się zdenerwowała na ostro że pojechałeś bez niej ¯_(ツ)_/¯ Na przyszłość masz nauczkę, że jak nie jesteś w 100% pewny terminu to bierz hotel z darmową odmową.