Wpis z mikrobloga

Jak wchodzę na tego tik-toka to czuje się jak boomer. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego portalu. Czasem zdarza się obejrzeć jakieś głupoty na yt czy fb, ale to co wstawiają na tik-toka to jest drogi debilizm, jak nie gorzej. Nawet FASiarz na tym tik-tok wygląda jakby był jeszcze głupszy niż normalnie. A myślałem, że gorzej być nie może xD
Niech już Amerykańce i Unia zbanują ten chiński syf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@Nacr00xx: tik-tok jest chiński to można. Oni się nie pierdzielą i blokują zachodnie marki jak leci, to czemu my mielibyśmy im napychać kieszenie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Nacr00xx: no i super, ale nadal napychasz chińskiemu reżimowi kieszenie. Skoro zachód nie może sobie swobodnie działać na rynku chińskim, to powinniśmy zablokować ich tak samo jak oni nas. Bo to co ty proponujesz, to jest zwykłe frajerstwo i tyle
  • Odpowiedz
@marv0oo a ty jak chcesz zachodnie wartości wyrzucić do śmieci i wprowadzić dyktaturę to też spoko ale ludzie raczej wola mieć wybór.

kraje wprowadzają prawa i jak tik tok nie łamie prawa to może sobie działać ile chce. chyba że łamie to możesz ich zgłosić i wtedy zostaną zablokowani
  • Odpowiedz
  • 0
wprowadzić dyktaturę


@Nacr00xx: dyktaturę to Ty będziesz miał, jak zachód jeszcze bardziej będzie pompował Chiny i oni nam tu wszędzie wprowadzą swój ład
  • Odpowiedz
  • 0
@FrauWolf: nie, nie zdaję sobie sprawy, bo w przeciągu ostatniego ~pół roku użyłem tego z 4-7 razy jak ktoś na wykopie zalinkował jakiś debilizm tucznika czy innego patusa
  • Odpowiedz
@marv0oo: o tym samym pomyślałem, niestety odpaliłem to kilka razy i za każdym razem trafiam coraz większego #!$%@?, ostatnio nagrałem takie coś... 20 sek wcześniej krecił dupą za jakieś gifty a kolejne pol minuty pozniej plakał XD
s.....7 - @marv0oo: o tym samym pomyślałem, niestety odpaliłem to kilka razy i za każ...
  • Odpowiedz
@marv0oo: nigdy nie korzystałem z tiktoka, ale jak wszedłem na coś podobnego czyli yt shorts to prawie od razu dostałem raka od tych idiotycznych filmików
  • Odpowiedz
@marv0oo: A jak dla mnie Tik Tok jest bardzo spoko platformą, w większości wyskakują mi filmiki dobrane do moich zainteresowań, sporo video z podróży, z kuchni, z gier, jakieś wyzwania sportowe. Głupie filmiki do pośmiania się też są, ale to marginalna część.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Wszystko zależy od personalizacji, która kształtuje się wraz z oglądaniem, ulubionymi filmami i komentarzami. Na początku też wyskakiwało mi wiele gówna, a teraz wyskakują mi głównie utwory lat 90, covery, filmy przyrodnicze, widoki natury i Tik Tok jest naprawdę super.
  • Odpowiedz