Wpis z mikrobloga

Chce kupić sobie wypasiony odkurzacz do domu. Myślę o budżecie 5 k - 7,5 k
Chce aby to urządzenie miało wszystko:
- Stacje bazową
- Automatyczne mycie podłogi za każdym razem
- Automatyczne podnoszenie mopa jak wykryje dywan
- Co tam jeszcze może ekipa inżynierów wytworzyć i wstawić do robota sprzątającego

Sprawdzam #irobot #roomba #roborock #xiaomi #dreame #ilife

Co polecicie kupić? Co w tej chwili jest najlepsze?

Mam w tej chwili jeden robot który kupiłem bardzo dawno temu i chce wymienić po prostu na lepszy model ze wszystkimi nowinkami fajerwerkami i opcjami.

P.S. Co jeszcze ciekawego teraz mają te roboty?

#zakupy #pytanie #pytaniedoeksperta
Turysta10 - Chce kupić sobie wypasiony odkurzacz do domu. Myślę o budżecie 5 k - 7,5 ...

źródło: iLife-A8-recenzja-robota-odkurzającego-z-mapowaniem-pomieszczeń-porównanie-z-Xiaomi-Roborock-S50-i-iLife-V8S-e1524088844159

Pobierz
  • 9
@Turysta10: Roborock s7 maxV ultra na dzień dzisiejszy jest mega fajny, mam i jestem bardzo zadowolony. Ale wkrótce ma wyjść nowy model - s8. Może wtedy stary będzie tańszy albo nowszy jeszcze bardziej wypasiony
@lukopek: O nie wiedziałem, że wjeżdża "ósemka".

Czymś ciekawym się różni?

Z tego co kojarzę z tej nazwy "Roborock s7 maxV ultra"

To ultra oznacza tą odjechaną stację bazową? Tak?

Bo jak ja wchodzę na stronę Roborocka to widzę pełno "siódemek" i nie wiem która jest najbardziej odjechana w kosmos ;-)

P.S. Które funkcje z tego robota są według Ciebie najlepsze? Czy to był Twój pierwszy robot?
Turysta10 - @lukopek: O nie wiedziałem, że wjeżdża "ósemka". 

Czymś ciekawym się róż...

źródło: Robot xxxx

Pobierz
Ja mam Max v - ten ma kamerę video z przodu która rozpoznaje kable, zabawki czy buty i je omija. Stacji bazowej nie kupiłem bo dla mnie to zbędny bajer i ryzyko, ze pompewnym czasie będzie śmierdziało z niedomytych zakamarków w bazie
@lukopek: a co ile musisz oprozniac robota? stoje przed kupnem 1 robota i zastanawiam sie czy brac takiego ze stacja. No bo jak mam oprozniac stacje raz na 3 miesiace, a robota po kazdym sprzataniu, to chyba nie ma sie co zastanawiac