Wpis z mikrobloga

@puniek @MPWKZB w ofercie są wszystkie polskie kanaly. linka nie zapodam bo kupowałem pół roku temu i teraz mi się kończy a link podaje chińczyk na Whatsapp jak do niego się napisze. jak działa ? czasami się przytnie i trzeba wyjść z aplikacji. zdarza się to kilka razy dziennie, czasami głos się rozjeżdża z obrazem ale ogólnie nie jest źle.
@pokipoki ja płacę 280 zł za rok i brak jakichkolwiek problemów z tv . Też wychodzę z założenia że lepiej dołożyć parę groszy ale nie denerwować się jak oglądam jakieś wydarzenie w TV . Chodzi o ścinki lub jakieś problemy z głosem itp.
@kylolbn @wdz1312 @xBARTEXx @murhaf no dlatego chcę coś zmienić i wszedłem zapytać jak to wygląda u innych. mi nie chodzi o to że chce zaoszczędzić . też wolę dopłacić tylko nie wiem gdzie i komu bo wcześniej nie drążyłem tematu tylko kupiłem pierwsze co mi wpadło w ręce i tak już z tym zostałem :)
@pokipoki: Bierz tele ;) Jedyny problem z viaplay bo rusek streamuje z firefoxa i zawsze jest głos - lub +. Tak bardzo rzadko coś ścina. Przetestowałem portrol.com świetnie działa i ogromna baza VOD.