Wpis z mikrobloga

@Vizley: ja mam ls2 3x composite czy coś takiego. Szumi w nim, ale jest super lekki. No i ścigał się w nim jakiś typ w Isle of Man
  • Odpowiedz
  • 14
@Vizley
Jak chcesz mu dać kask na prezent to idź z nim do sklepu i niech sobie wybierze.

Kurde, kupno kasku to nie kupno młotka. Tyle rzeczy może cisnąć, spadać, kłuć, #!$%@?ć, brakować, niepodobać się....że cena to jest najmniejszy problem.

Nie wiem skąd jesteś ale w Toruniu (i ostatnio w Warszawce) polecam RRmoto. Znajdziesz ich na YT.
  • Odpowiedz
@Vizley: i pamiętaj że musi być pinlock i taki kawałek materiału co zasłania brodę żeby nie wiało, bez tego to #!$%@? a nie jazda
  • Odpowiedz
@Vizley: albo kup mu jakiś bon i niech sobie kupi sam, albo jedźcie wybrać i przymierzyć razem. Kask ma pasować, inaczej będzie niewygodnie i niebezpiecznie.
  • Odpowiedz
Ja nabyłem Scorpion Evo, bardzo mi się podoba patent ze szczęką która idzie aż do tyłu, a nie sterczy jak kutong.
Czy dobry? Nie wiem, póki co motorek jeszcze nie odebrany i stoi w salonie, a ja jak #!$%@? siedzę w kasku i patrzę na wykop.
BTW, was też nowy kask tak ciśnie ze wszystkich stron? Mam grubego ryja i jak te policzki mnie cisną to siedzę z ryjem w dziubek jak
  • Odpowiedz
@Vizley: A widzisz, ja tam opinii żadnych nie czytałem. Porównywałem z Shark-iem i nawet samo zapięcie szczęki to jest masakra. W Shark-u nie wiem dlaczego, ale jak zamknąłem szczękę, (przynajmniej tak mi się wydawało) to okazywało się, że nie jest zamknięta. Nie można było wyczaić czyjest to zabezpieczone czy nie.
Tak więc ogólnie jakość Scoriona jest moim zdaniem dużo wyższa. A że głośny? hmm każdy taki kombinowany kask będzie głośny. Ale
  • Odpowiedz
@Vizley: No to coś poknociłem. Mam chyba inny niż Ty myślisz.
Ten Bell fajny, jednak ta wyjmowana szczęka mi nie odpowiada.
Nie ma chyba pinlocka, jest tam jakiś system na parowanie, ale pinlock wymiata.
Ja mam tego https://allegro.pl/kategoria/kaski-i-dodatki-kaski-256717?string=scorpion%20%20exo%20tech

Na marginesie to mi napisz jak to kuźwa ogarnąć, że jest napisane TO i po kliknięciu jest link.
Nie mam pojęcia jak to zrobić.
  • Odpowiedz
  • 0
@sebnysa: Masz Scorpion EXO który jest pewnie dużo lepszy od EVO o którym pisałeś w pierwszym poście. O tym EVO czytałem dużo #!$%@? opinii.

Klikasz ctrl+k i w pierwszym nawiasie wpisujesz słowo które będzie wyświetlane, a w drugim link do którego będzie przenosiło po kliknięciu w nie, tzw. hiperłącze.
  • Odpowiedz