Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

Natomiast nowoczesny podgrzewacz nie różni się zbytnio tym od czego ty zaprezentowałaś bo w środku wygląda zupełnie tak samo tylko są dwie grzałki, gęstsze i zasadnicze różnice są tylko i wyłącznie w jakimś prostym układzie typu timer i potencjometr temperatury z termostatem

Różnica jest taka, że współczesny grill elektryczny albo opiekacz do kanapek po 3-4 latach potrafi już wywalać korki...
  • Odpowiedz
No jak na jednym obwodzie masz dwa grille tefala a pewnie na tym jeszcze inne sprzęty kuchenne oprócz piekarnika i indukcji (albo z piekarnikiem jeszcze lepiej) no to życzę pozdro. A jak ci wywalają oba grille zamiennie na tym samym obwodzie to chyba wiesz już jaki jest problem? Czy brak wiedzy bo z lekcji fizyki spierdzielałeś palić fajki za garażami?

To, że masz #!$%@?ą elektrykę w domu nie znaczy, że każdy nowy
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ty przeczytałeś co ja napisałem? Skoro przez 3-4 lata grill działa i dopiero potem zaczyna korki wywalać to przecież to nie jest wina instalacji.
Skoro drugi grill (kupiony po tym pierwszym) też działa przez 3-4 lata i dopiero potem zaczyna korki wywalać to tym bardziej nie jest wina instalacji.
Obecnie mam już trzeci, który jeszcze nic nie wywala.
A co do taniej cienizny z wólki kosowskiej to jest ona
  • Odpowiedz
To, że masz #!$%@?ą elektrykę w domu nie znaczy, że każdy nowy sprzęt jest do wyrzucenia


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: To, że ty jesteś głupi nie znaczy, że inne wykopki też z automatu są głupie, tak że skończ już ten swój autystyczny seans i nie pogrążaj się więcej.
  • Odpowiedz
to przecież to nie jest wina instalacji.


@paramyksowiroza: No tak bo błędnie położona czy uszkodzona instalacja nie ma możliwości fizycznej się #!$%@?ć. Podłączałeś dwa inne niż te tefale wysoko żrące prąd urządzenia pod ten obwód? Bo akurat w elektryce przepracowałem ponad 15 lat swojego życia i mam wrażenie, że podłączyłbyś te opiekacze opa i to samo by było. Fizyki nie oszukasz synek. A nawet jeśli byłby to te dwa tefale.
  • Odpowiedz
@romek898: Ale jaki autystyczny. Wywalania korków może być przynajmniej 5 głównych powodów. Dowód anegdotyczny to nie jest argument za tym, że opiekacze które de facto na przestrzeni lat nie zmieniły się technologicznie są postarzane. To nadal jest taka sama grzałka i zwyczajnie układ z termostatem i timerem które to są w użytkowaniu od wielu lat. Mam najnowszy model tefala. Jakby pierdzielnął układ scalony który odpowiada za dostoswanie wysmażenia mięsa od
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Czy Tobie się wydaje, że cofnąłeś się w czasie do średniowiecza i jako jedyna osoba wiesz co to jest prąd?
Skoro już się uparłeś żeby traktować wszystkich jak idiotów, to wytłumaczę Ci to jak dziecku.
Pod ten obwód mogę podłączyć dwie kuchenki indykcyjne (każda po 1800W), czajnik elektryczny, blender i ryżowar, wszystko odpalić i jest spoko.
Jeśli teraz wszystko odłączę i włożę wtyczkę od zepsutego grilla, od razu wywala korki.
Więc przestań mi wciskać, że to wina
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: Ale ja się nie kieruję tą myślą. Po prostu o ile wiem, że postarzanie produktów jest normą o tyle, wiem także, że nie postarza się produktów typu toster czy opiekacz. Jeśli tak sądzisz to proszę o dowody inne niż anegdotyczne. W przypadku aut, telewizorów, komórek znajdziesz na to liczne dowody. No to proszę znajdź mi taki na toster/opiekacz a nie pierdzielenie anegdotyczne "jest tak bo mi się toster zepsuł"
  • Odpowiedz