Wpis z mikrobloga

Dlaczego ten patologiczny i permanentnie zbanowany na youtubie dzieciak nadal tam nagrywa wykorzystując do tego swoją konkubinę Sandrę? Jest to łamanie regulaminu YouTube poraz kolejny. @niewiemalesiedowiem

Link do zgłaszania filmiku na YouTube: https://youtu.be/jaFixr2HjNg

@majakstasko zapytaj o to YouTube

#famemma
#danielmagical
Adiog - Dlaczego ten patologiczny i permanentnie zbanowany na youtubie dzieciak nadal...

źródło: Screenshot_2023-02-18-15-56-01-231-edit_com.google.android.youtube

Pobierz

Czy konkubina melko powinna mieć zbanowany kanał za pokazywanie swojego permanentnie znakowanego kon

  • Tak 74.2% (642)
  • Jeszcze jak 25.8% (223)

Oddanych głosów: 865

  • 13
  • Odpowiedz
@Adiog: ja już go zgłosiłem. Mam nadzieję, że jak w przypadku masnogang czy chudych bykow ten kanal tez spadnie z rowerka przez probe ominiecja permanentnego bana (pewnie ma tez permbana na morde jak ma rafonix) przez mlekolaka
  • Odpowiedz
@Daddy2137: jest to omijanie prawa w jakiś sposób jak dlugi i firmy na żonę najmana. Nie mniej trzeba regulamin ogarnąć albo spytać się o źródła czy tak może zrobić
  • Odpowiedz
@ziko100: nie, nie powielajcie farmazonow zwyrola czy mlekolaka, ze jakas mityczna pracownica youtube moze sobie tak bez konsekwencji na wlasnej samowolce dreczyc wedlug swojego widzi mi sie bez zadnej konsultacji "z gora" youtube uzytkownikow youtube i taka ofiara jest niby lordoza XDDDDDDD
  • Odpowiedz