Wpis z mikrobloga

Jak Zwierzyński tego dokonał, że dalej jest w tym samym miejscu co był na samym początku? Gość od początku streamowania zarobił pewnie z milion złotych, a w jego życiu nic się kompletnie nie zmieniło. Dalej nie ma swojego mieszkania, nie ma prawa jazdy, nie ma się gdzie podziać i musi teraz wracać na Urzędnicza XD Mieć takie możliwości i tego nie wykorzystać to trzeba być specjalnej troski.
#danielmagical
  • 19
@iksboks: Milion? Chyba chciałeś powiedzieć z 5 baniek.

Chłopie on w prime, który trwał z dobry rok, zarabiał po 7-20 tysięcy dziennie z samych donate'ów. A #!$%@?ł codziennie.
Dodatkowo jeszcze FameMMA i współpracę z mniej moralnymi firmami.
@iksboks: Też się zastanawiam. Teraz na nowym wspaniałym wykopie dominuje tag magical, patrzę co się u niego zmieniło, a on dalej po tylu latach u matki menelicy będzie mieszkać xd. Przecież już kilka razy zbierał na mieszkanie jak pamiętam. Mógł kupić, tym bardziej, że w Toruniu i to kilka lat temu to nie było drogo.
@iksboks: Wydaje mi się że nie jest w tym samym miejscu. Mieszkanie na U2 w końcu zlicytują, jego firma, którą ma na mrugałę ma 12k długu, on ma 2 wyroki na koncie z perspektywą trzeciego... Także ja tu widzę życiowy regres.
@prawilnik: W czasach jego prime'u -> czyli przez rok remontu łazienki.

Zobacz sobie ile donejtów dostawał. Chłop co chwile miał 3 zł przesyłane z tekstem: "Go ha Go ha Go Ha - 3 zł"
Były kiedyś na yt wyliczenia robione, chłop luźno ponad 10k dziennie dostawał.

Policzmy nawet po 4 donejty na minute (po 3 zł) - 12 zł masz na minute. Masz 720 zł na godzine.
Live'y trwały cały czas.
@duzeelobenc: na twitchu otrzymujesz 5$ za suba. Standardowa umowa to 50-50, czyli otrzymujesz 2,50$ za suba, drugie tyle bierze Twitch - dodatkowo można się dogadać i wiele twórców ma nawet 70-30. Tutaj akurat wątpie, że poszli na ręke.

2,50 * 3,78 (kurs dolca z 2k17) = 9,45 zł na standardy z 2017 roku. - na standardy dzisiejsze, to jest ponad 11 zł.

Ja wiem, że może Cię dupa piec, że chłop
@Yakooo:
Pamiętaj, ze te 3zl to było brutto przed prowizją firmy.
Z fame dostał 15k brutto i 30 brutto za walki. Należy odjąć Katering + treningi.
Reklam było z 4 z czego największa 1500zł to była firma mireczka, który sprzedawał coinsy z fify.

Były dokładne wyliczenia z jego prim'a i oscylowały gdzieś między 500-600k.
@memory: Nie chcę mi się kłócić, bo nie wiem czy kiedykolwiek tworzyliście coś w sieci o zasięgu co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi, ale jeśli tak, to powinniście wiedzieć, że liczby, które podajecie, są naprawdę mało miarodajne - i najprawdopodobniej żyjecie w pewnej bańce.

W tamtych czasach ludzie za wszelką cenę mówili, że zarobili mało, żeby ciągle móc czerpać przychody (przykład nawet Isamu, który płakał, że jest bankrutem po czym wziął w
@Yakooo:
Mylisz twitch z youtube. Jakby nie patrzeć doświadczonego gracza z tucznikiem.
1 Tucznik miał wyłączoną monetyzacje na youtube. Strimował na twitch ale wtedy nie był znany i zarabiał ze 100 zł.
2. Nie miał żadnej poważnej reklamy, chyba ze przypomnisz. Nie licząc teledysku w którym wystąpił darmo.
Pisałeś do niego na facebooku i mogleś mieć pasek za 1000-1500zł.
3, Co do fame mma to krycha na 6 czy 7 wyszedł
memory - @Yakooo: 
Mylisz twitch z youtube. Jakby nie patrzeć doświadczonego gracza z...

źródło: comment_1590353981fBd5TKG99PrYMWYe1rm283,w400

Pobierz
a w jego życiu nic się kompletnie nie zmieniło. Dalej nie ma swojego mieszkania, nie ma prawa jazdy, nie ma się gdzie podziać i musi teraz wracać na Urzędnicza XD Mieć takie możliwości i tego nie wykorzystać to trzeba być specjalnej troski.


@iksboks: @Neobychno @d_____b Przecież grubas dobrze wie, że eldorado i darmowa kasa skończą się kiedy naprostuje swoje życie.
@Yakooo: chłopie, ale on strimowal w 2017 na YouTube a nie twitchu. I nic mnie nie boli, po prostu kwota 5 milionów jest tak odrealniona, ze aż głowa boli. Nawet taki glupi magical nie dałby rady tyle #!$%@?, a pod koniec popularności w tamtym okresie był już pusty.