Wpis z mikrobloga

@rafal_13 Mam to samo. Rożowa miała kiedyś psa w dzieciństwie, uparła się teraz na kundelka ze schroniska. Ja twierdziłem, że za wcześnie, bo za mało miejsca w mieszkaniu i najpierw wypadałoby pójść "na swoje". Do tego problem z wyjazdem na wakacje. Miała się nim opiekować głownie ona, bo ja totalny newbie. Miałem pomagać ze spacerami, gdy będzie miała okres, jak będzie chora lub zostanie dłużej w pracy. Minął rok i pies to
  • Odpowiedz
moje maleństwo, ja nie chciałem, żona się uparła, a dziś to ona jest zazdrosna... właśnie sobie uświadomiłem, że jestem jak z mema, ojciec nie chce psa, ojciec z psem po tygodniu

#pokazpsa


@rafal_13: naucz go gotować a potem rozwód i elo
daj więcej fotek
to odzyskiwaczzzłota?
  • Odpowiedz
  • 3
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami to jest golden, nie blablador

@Legionek jeszcze niczego nie zniszczyła, ale jest u nas 5 dni, zdarzyło się zsikac na podłogę, ale tylko w pierwszych dniach bo nie wiedzieliśmy, że właśnie sygnalizuje, że jej się chce, już nauczyliśmy się ją obserwować i wyczuwać potrzeby, podgryzać rzeczy lubi, ale jak powiedziałem "nie" to już tego nie robi, problemem jest nocne wstawanie na siku i jęki oraz piski jak ma zostać sama
  • Odpowiedz
@rafal_13: nasz piskał przez pierwszy tydzień, później mu przeszło jak pozbyliśmy się kocyka z zapachem matki. Także, szybko to przejdzie. Nocne trzymanie moczu to tak pierwszy miesiąc miałem lekki sen i budziłem się gdy tylko się ruszył. Polecam kupić sobie te maty chłonne na allegro, tylko najlepiej te większe rozmiary, jeżeli jeszcze nie masz. :)
  • Odpowiedz