Wpis z mikrobloga

Do ludzi ktorzy targaja laptopy w specjlanych torbach na ramie. Czy macie godnosc czlowieka?:D nie prosciej wrzucic lapka do swojego plecaka zamiast targac i swoj plecak i torbe na laptop? Dodatkowo od razu widac ze jegmosc niesie laptopa...az sie prosi zeby jakis seba ukradl... Kiedys tez tak robilem....ale teraz laptopy sa leciutkie ze jaki jest sens targac dodatkowa torbe. Siedze w #coworking i juz ktoras osoba jest z dodatkowa torba na laptopa
#korposwiat #kiciochpyta #pytanie
  • 20
@Goronco: nie piecze....po prostu nie chce mi sie pracowac, to rozkminam :P
juz nawet w korpo nie daja toreb jak daja laptopa ( przynajmniej u mnie nie daja) a pamietam ze jeszcze z 5 lat temu to dawali w innym korpo
@Big_Fomo: Dla mie zalety plecaka przewyższają zalety torby na laptop. Ale plecak ma jeden duży minus. Tanie plecaki nie mają wyprofilowanych pleców, więc w lecie kończy się na wielkiej plamie potu na koszulce/koszuli.
nie prosciej wrzucic lapka do swojego plecaka zamiast targac i swoj plecak i torbe na laptop?


@Big_Fomo: gorzej jak ci się w plecaku lunch rozszczelni... miałem tak kilka razy
zy macie godnosc czlowieka?:D nie prosciej wrzucic lapka do swojego plecaka zamiast targac i swoj plecak i torbe na laptop?


@Big_Fomo: I za każdym razem mam przenosić laptop z i do plecaka jak idę do roboty / mam wolne?